Комісія на оплату компослуг для тернополян в «Ощадбанку» тепер становить майже 60 гривень?

Щоправда, споживачів про це належним чином ніхто ще не проінформував. Офіційної інформації про те, що комісія на приймання комунальних платежів у державній банківській установі помітно зросла, ви не знайдете ні на інформаційних стендах відділень, ані на офіційному сайті «Ощадбанку». Про помітне здорожчання даної послуги повідомив наш читач, який надіслав нам свої квитанції про оплату. На жаль, у самій банківській установі від коментаря щодо суми комісії відмовилися, посилаючись на «внутрішнє розпорядження». Відтак, читач звернувся до нас із проханням поінформувати населення про ситуацію, яка склалася. Наразі ми очікуємо на офіційну відповідь від прес-служби установи.

«Тим часом раджу тернополянам при оплаті «комуналки» в звичному «ощадному банку» бути уважними. Адже, комісійна винагорода на користь банківської установи у розмірі 10 гривень за кожен платіж стягується при сплаті за обслуговування будинку, інтернет, кабельне телебачення та домофон. А за послугу з вивезення побутових відходів, тепло, водопостачання, електропостачання та газ – ще по три гривні за кожен платіж. Відтак, як виходить після підрахунку, сама лише комісія на оплату комунальних послуг у АТ «Ощадбанк» становить 55 гривень» – пише наш читач.

До слова, 27 лютого, зросли тарифи для фізичних осіб по прийому комунальних платежів і в УДППЗ «Укрпошта». “Розрахунково-касове обслуговування з 27 лютого 2017 року змінилося таким чином: до 500 грн. включно – 4,50 грн. Від 500 до 1000 грн. – 1%, а 1000 грн Більше – 0,8%. Змінився мінімальний платіж до суми в розмірі 500 грн. – з 3 гривень. до 4,5 гривень.

Підвищення цін на свої послуги керівництво Укрпошти пояснило подорожчанням палива, збільшенням тарифів на комунальні послуги та витрати на обслуговування відділень.

Тернополяни для оплати за комунальні послуги можуть користуватися послугами інших банків, у деяких з них комісії нижчі. Та найоптимальнішим варіантом є ресурс oplata.te.ua, де взагалі не передбачено жодних додаткових комісій.

Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР

Коментарі вимкнені.