24 червня у Копичинцях будуть відкривати нові українські імена у галузі кіно

«Відкрита ніч» – фестиваль, покликаний що раз відкривати нові українські імена у галузі короткометражного кінематографу та телевізійного виробництва.

Цього року ювілей, бо вже 20 рік поспіль справжні кіномани збираються наприкінці червня просто неба, щоб долучитись до останніх новинок, підтримати одне одного та подивитися фільми останнього року. Фестиваль «Відкрита ніч» проходить у Києві та ще близько 60 локаціях, серед яких і наші Копичинці, під девізом: «Ми. Для нас. Про себе.»

24 червня о 20:00 год. чекаємо всіх на Копичинецькому міському стадіоні (майданчик із штучним покриттям). Беріть із собою карімати, термоси із чаєм/кавою і хороший настрій. Також слідкуйте за нашими оголошеннями про можливу зміну локації у разі поганої погоди

Більше за адресами:
https://www.facebook.com/events/1202813326494956/?active_tab=about
https://opennight.org.ua/ua/ https://www.facebook.com/vidkrytanich

У 2017 році Кінофестиваль «Відкрита ніч. Дубль 20» відбудеться 24-25 червня. Фестиваль «Відкрита Ніч» започатковано у 1997 році. Він щорічно проходить в кінці червня як огляд найцікавіших здобутків українського короткометражного кіно.
Як і в попередні роки, основним майданчиком фестивалю стане Арт-причал у Києві. Паралельні покази й трансляції кінопоказів пройдуть більш ніж на 65-ти майданчиках України та світу, в тому числі у зоні АТО. Цього року нас побачать у Польщі, Молдові, Білорусі, Німеччині, Португалії, Чехії, Молдові та Єгипті. Пошук офіційних майданчиків фестивалю триває, тому ми запрошуємо усіх активних шанувальників кіно долучатися до фестивалю та організовувати синхронний перегляд кіно.
Всі фільми, що братимуть участь у конкурсі, змагатимуться за дві фінансові нагороди. Головна нагорода фестивалю становить 50 000 гривень, наданих Генеральним партнером «Райффайзен Банком Аваль», та коштів, зібраних у «Фонді взаємодопомоги». Нагадуємо, що у 2016 році  фестиваль в якості експерименту запровадив вступний внесок у розмірі 100 грн. Результати експерименту були позитивними і показали, що українські кінематографісти вірять у силу кіно та готові робити ставку на свої фільми. Всі зібрані таким чином кошти становлять «Фонд взаємодопомоги».
Головного переможця фестивалю та приз  розміром 50 000 грн. визначатиме журі. Того, хто виграє кошти, зібрані у «Фонді взаємодопомоги», цього року визначатиме найсуворіший критик – глядач, шляхом SMS-голосування.
Участь у фестивалі можуть братимуть короткометражні ігрові, документальні та анімаційні фільми. Конкурсна програма збирає фільми та відео-роботи: українськомовні; двомовні (які відображають сучасну, реально існуючу мовну ситуацію); будь-які фільми та відеороботи вітчизняного виробника, якщо іншомовні герої фільму дубльовані або озвучені українською мовою.
У 2017-му році фестиваль відзначиться розгорнутою ретроспективною програмою. Партнером ретроспективної програми стане Національний центр Олександра Довженка. Ретроспективна програма триватиме впродовж червня, а її завершенням стане живий кіноперформанс у день відкриття фестивалю – 24 червня на АртПричалі у Києві.
Фінансування фестивалю здійснюється за рахунок державних установ, громадських організацій, приватної ініціативи, благодійних внесків тощо.
Генеральний партнер  – «Райффайзен Банк Аваль»
Генеральний медіа-партнер – телеканал ICTV
Традиційний партнер Компанія «ВАВІЛОН»
У 2017-му році фестиваль пройде за підтримки  Державного агентства України з питань кіно та Київської міської державної адміністрації.
Партнери:
Національний центр Олександра Довженка
видавництво «Зелений пес»
надійність сценічного простору – компанія «Алвіс»
Fresh Production Group
Компанія «ІТОС – К»
студія звукозапису «KWA»
фестивальний дистриб’ютор «Letter to fest»
«3KO» продакшн
Мистецький простір «Арт-Причал»
Мистецький простір «Port Creative Hub»
У 2017 році символом фестивалю став паперовий кораблик – орігамі, що впродовж наступних 10-ти років курсуватиме кінематографічними водами фестивалю.
За 19 років роботи фестивалю у складі журі побували понад 100 відомих митців не лише України, а й світу. Серед них: Ліна Костенко, Юрій Іллєнко, Оксана Забужко, Сергій Фоменко, Олег Скрипка, Сергій Якутович, Влад Троїцький, Юрій Андрухович, кінознавець з Польщі Гжегож Пеньковський, композитор Вірко Балей (США) та багато інших.
Фестиваль є лабораторією з перевірки нових ідей для вітчизняних кінематографістів та пошуку молодих талантів, які можуть стати новими обличчями українського і світового кіно.
Офіційна сторінка фестивалю: opennight.org.ua/ua

Коментарі вимкнені.