«Без обмежень» їде в Тернопіль з новими піснями

 

29 жовтня БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ зіграють концерт в тернопільському клубі Хмільне Щастя. Цей концерт стане завершальним в осінньому турі гурту Україною. 

 

Позаду вже 7 концертів, що пройшли з аншлагами. В столичному Докер пабі  та львівському клубі Picasso настільки, що квитки за столами закінчились задовго до виступу, і було повідомлено про повний sold out!

Час не стоїть на місці і гурт БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ невпинно рухається вперед. Зараз активно йде робота над новою програмою. І саме на концертах в осінньому турі можна буде вперше почути нові пісні з майбутнього альбому, що має вийти навесні наступного року.

Ця осінь стала для гурту бурхливою і насиченою подіями – нове відео, презентація першого синглу «5хвилин» з майбутнього альбому, участь у популярному шоу «Х-фактор» на каналі СТБ та великий тур Україною.

На «Х-факторі» музиканти виконали свою пісню «Без неї ніяк». Публіка гаряче зустріла гурт, під час виступу люди почали аплодувати та вставати зі своїх місць. Не менш емоційною та позитивною була і реакція журі:

Костянтин Меладзе:«Мені просто дуже сподобалося. От дуже. Справжні чоловіки грали справжню рок-музику. Прекрасна пісня, що буває вкрай рідко тут у нас, варта того, аби подобатися мільйонам людей… Я кажу чотири рази «Так».

Андрій Данилко: «Я вважаю, що це блискуче».

Юлія Санина: «Дуже класна пісня. Що важливо, вона не схожа ні на стиль «Океану Ельзи», «Бумбоксу» чи «Другої Ріки», тому що двійників у нас вистачає».

БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ отримали не тільки схвальні оцінки, а й чотири “Так” від суддів і продовжать участь у шоу. Подивитись сюжет з виступом можна тутhttps://youtu.be/mCLXFo0eJGs.

А тим часом триває осінній тур БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ. В гастрольному розкладі  гурту – 10 міст України.

Кожен виступ БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ – це шалений потік енергії та емоцій, які важко описати словами, бо викладаються музиканти на всі 100% і, навіть, трохи більше. З перших акордів вони заводять публіку і не відпускають зі свого полону до самого кінця виступу. Хочете перевірити на що здатні ці хлопці? Тоді, не зволікайте, беріть друзів та сміливо прямуйте на концерт!

29 жовтня 21:00
Хмільне Щастя
Квитки – 80 грн.
Продаж квитків: –  gastroli.ua/events/3494  або в ЦУМі (відділ Konica)
Найближчі концерти БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ

27.10 – Івано-Франківськ, PanoramaPub
28.10 – Львів, PicassoClub
29.10 – Тернопіль, Хмільне Щастя

 

Коментарі вимкнені.