Небайдужих запрошують сьогодні прийти на суд, щоб врятувати Тернопіль

Сьогодні,  26 січня 2018 року, о 12:00 год. в приміщенні Тернопільського окружного адміністративного суду відбудеться судове засідання з розгляду заяви КП Тернопільміськтеплокомуненерго про скасування заходів реагування, щодо державного нагляду, а саме: зупинення виконання робіт щодо реалізації проекту реконструкції котельні по вул. Київська, 3с в м. Тернополі для використання альтернативних видів палива з добудовою виробничого приміщення до отримання позитивного висновку державної екологічної експертизи проектної документації.

Заява про скасування заходів реагування щодо державного нагляду буде розглядатися судом
в порядку спрощеного позовного провадження.  http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/71597339

Нагадаємо, що дані заходи реагування застосовані для зупинення виконання робіт щодо реалізації проекту реконструкції котельні по вул. Київська, 3с, згідно рішення Тернопільського окружного адміністративного суду від 05.09.2017, та залишені без змін постановою Львівського апеляційного адміністративного суду від 18.12.2017 року.  http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/71210067

  • Маю надію, що наші контролюючі органи в особі Державної екологічної інспекції (на чолі з п. Едуард Ференц) готові до судового процесу і пам’ятають, що мешканці Тернополя їх всіляко підтримують і готові надавати будь яку допомогу, щоб не допустити ЕКОЛОГІЧНОГО ГЕНОЦИДУ в нашому місті.
    Надіюсь, що Державна екологічна інспекція ЗНАЄ та ПАМ’ЯТАЄ, що «незаконний» висновок Екологічної експертизи проекту Реконструкції котельні по вул.Київська, 3с оскаржується в Окружному адміністративному суді м. Києва.
    Якщо Державна екологічна інспекція «ЗАБУЛИ» чи «НЕ ЗНАЛИ» про даний факт, то нижче надаємо посилання на дане рішення:  http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/71241839
    А всіх небайдужих Тернополян, мешканців нашого прекрасного міста, запрошуємо відвідати дане судове засідання та висловити Українській Феміді своє бачення по даному питанню, – просить тернопільська активістка.

26 січня 2018 року о 12:00 год. в приміщенні Тернопільського окружного адміністративного суду за адресою м. Тернопіль, вул. Кн. Острозького, 20.

Коментарі вимкнені.