Анатолій Гриценко переміг в народному голосуванні на пост президента

Під час творчих вечорів Дмитра Гордона журналіст змоделював вибори президента України. Згідно з голосуванням в залі, перемогу здобув Анатолій Гриценко.

Дмитро Гордон запропонував присутнім в залі під час творчих вечорів в Дніпрі і Кривому Розі підняттям рук проголосувати за ймовірних кандидатів у президенти. У Дніпрі найбільше голосів отримав Анатолій Гриценко. Приблизно такі ж результати були отримані і під час творчого вечора Гордона в Кривому Розі.

Серед шести кандидатів глядачам запропонували обрати одного. У другий тур, за опитуванням ведучого, вийшли два кандидати – Володимир Зеленський та Анатолій Гриценко. Врешті лідер «Громадянської позиції» переміг конкурента.

  • Пропоную почати голосування, – каже Дмитро Гордон. – Хто за Олега Ляшка – підійміть руки. У залі не підняли жодної руки.

– Хочеться сказати опустіть руки, але й опускати нічого, – жартував Дмитро Гордон.

  • Хто за Анатолія Гриценка? – більше як півзали підійняли руки. Гордон відзначив: – Пристойно…
  • Хто за Юрія Бойка? – одна-дві руки у залі підійнялись.
  • Хто за Петра Порошенка? – руки підійняли десяток глядачів.
  • Хто за Юлію Тимошенко? – ще десяток рук.
  • Хто за Володимира Зеленського? – кілька десятків.
  • Значить у нас в другий тур проходять Володимир Зеленський і Анатолій Гриценко, – у залі гул та оплески.

Глядачі надалі обирали потенційного Президента між двома кандидатами. Рахували зі сміхом і серйозно. Підіймали руки і пропонували операторові перерахувати голоси. Врешті проголосували ще раз, підрахували голоси – Президентом стає Анатолій Гриценко.

Нагадаємо, згідно з останніми соціологічними опитуваннями, лідер «Громадянської позиції» перемагає всіх можливих кандидатів у другому турі виборів.

Також нещодавно Анатолій Гриценко став лідером у рейтингу Правдорубів, який проводить платформа VoxUkraine. Частка правдивих висловлювань в його виступах за третій квартал склав майже 80%.

У VoxCheck відзначають, що Гриценко вже два квартали поспіль займає лідируюче місце в рейтингу Правдорубів. У порівнянні з попереднім кварталом, він покращив свій показник правдивості з 58% до 73%

Коментарі вимкнені.