Безкоштовні вуличні тренажери не користуються попитом у тернополян?
Ще у травні цього року на острівку «Чайка» встановили вуличні тренажери. Проте, не так багато тернополян приходять, щоб позайматися на них. Чемпіонка світу з пауерліфтингу Лілія Проць, влаштувала на острівку акцію «Руханка з чемпіоном».
Відтак, щонеділі о 10 годині ранку в Тернополі проходить ранкова «руханка» з спортсменкою. Вона допомагає тернополянам правильно займатися на тренажерах, дає рекомендації та поради. Говорить, що тернополян важко заохотити займатися спортом.
«Людей важко заохотити, хоча міська рада відкрила декілька майданчиків, я слідкую за ними, мало людей і дітей замається. В них, напевно, поки немає такої потреби, вона з часом і віком виникає. А ще все залежить від культури виховання. Якщо в сім’ї є традиція – вони виходять всією сім’єю і займаються», – каже Лілія Проць
Говорить, що люди зараз, в першу чергу, хочуть матеріального достатку, а не духовного збагачення:
«Це не лише в Тернополі, всюди. Ми говоримо про Європу, але ми не розуміємо, що маємо брати найкраще. От маємо безкоштовні тренажери, приходьте, займайтеся, це ж центральна частина міста, озеро та свіже повітря. Але нам треба пенсію тисячу євро, ми шукаємо якісь інші матерії, замість того, щоб духовно збагатитися і просто позайматися», – додає спортсменка.
Джерело: “Тернополяни”
В неділю зранку більшість тернополян разом із сім`ями відвідують святу літургію у храмах. Можливо є сенс проводити цю руханку в неділю ближче до обіду або зранку в суботу. Гадаю, що тоді людей збереться значно більше. Успіхів Вам пані, Ліля!)
Можна на восьму до катедри, а на десяту на руханку. Охочий шукає можливості, байдужий – причини.
До церкви трішки по-іншому одягаються ніж на руханку. По-друге, не всі живуть в центрі та ходять до катедри. По-третє, моя пропозиція не містила критики, а була доброзичливою і була спрямована на пошук компромісу.