Депутатство у Верховній раді Кайда розпочне з готелю, але при потребі житиме й у наметі

У Тернополі стартував новий проект «Тест драйв для депутатів». В його рамках, молодь та журналісти регулярно стрічатимуться з депутатами, котрі пройшли у Верховну раду від Тернопілля. Таким чином громадські організації міста (ПЛАСТ, «Файне місто», «Німецька молодь», Спілка молодіжного самоврядування) триматимуть своєрідний контроль за діяльністю та виконанням обіцянок народними обранцями.

Першим «піддослідним кроликом» проекту сміливо і беззаперечно став Олексій Кайда. Щоправда, нардепом себе називати він ще не спішить. Каже, що не має офіційного повідомлення від ЦВК. Тому розказував про свої плани обережно, нічого не обіцяючи.

«Погляд» подає цикл заміток про цю зустріч в рамках тест-драйву.

–          Давайте помріємо… Як ви проведете перший робочий день народного депутата?

–          Це, напевно, буде урочисте засідання Верховної ради, на якому складатиметься присяга народного депутата. З цього моменту і буде відлік безпосередньо моєї роботи, як народного депутата, згідно того сценарію, який буде запропонований цього дня погоджувальною радою.

–          Як вирішите житлове питання у Києві та у Тернополі?

–          Спочатку депутатів розселяють у два готелі: «Україна» та «Київ». Бо в Києві знімати квартиру досить дорого, я вам скажу. Була практика раніше, чомусь її зараз нема – службові квартири. Я не знаю, яка там зараз ситуація. Сім’я наразі залишиться у Львові. Зніматиму й надалі і квартиру у Тернополі. Ну, якщо треба, то я й в наметі буду, я привичний.

–          В якому комітеті плануєте працювати?

–          Я так собі планував, що це мав би бути, або бюджетний комітет (хоча конкуренція дуже велика), або комітет питань молоді, сім’ї і спорту (адже я є президентом федерації біатлону тернопільської області, тому й буду спрямовувати свою діяльність на розвиток спорту зокрема в нашій області). Хоча, питання участі в комітетах, або в представництвах у комітетах від фракції ВО «Свобода» буде вирішуватися безпосередньо на засіданні «Свободи». Само собою, що будуть враховуватися побажання депутатів, але буде врахована і політична необхідність по представництвах в тому чи тому комітеті.

–          Скільки у вас буде помічників і хто ці люди?

–          На скільки я зараз володію інформацією – можна мати 4 оплачуваних помічника і порядка 28-ми – на громадських засадах. Тобто, загальна цифра 32. Я ще просто не вникав в ті положення про помічника народного депутата. Однозначно, що це будуть помічники, які будуть працювати в комітеті і тут, в Тернополі, безпосередньо і які будуть проводити прийм громадян, коли мене не буде. В «Свободі» є достатньо кваліфікованих людей, які мають бажання і які справляться з обов’язками помічника народного депутата. В Київ дуже тяжко забирати людей. Тому ті люди, котрі працювали зі мною тут під час виборчої кампанії, тут будуть. А в Київ, скоріш за все, будем київських брати. Однозначно, що це будуть члени ВО «Свободи».

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”

-1 thoughts on “Депутатство у Верховній раді Кайда розпочне з готелю, але при потребі житиме й у наметі

  • 14:31 | 12.11.2012 о 14:31
    Permalink

    Знімати квартиру з депутатською зп не так вже й дорого))Службових квартир не було, хотіли та не пішло. Є право на отримання квартири, або на грошову компенсацію…Так що, протягом року отримає квартиру, чи купить…))

Коментарі вимкнені.