Кілька днів тернополяни із Києва та назад зможуть їздити додатковим потягом

На День Конституції їздитиме додатковий поїзд із Києва до Івано-Франківська, через Тернопіль.

Зокрема, для забезпечення потреб населення у перевезеннях залізничним транспортом на День Конституції України Укрзалізниця призначила два додаткові поїзди: № 239К/239Л Київ–Ужгород та № 269К/269Л Київ–Івано-Франківськ. Також призначено на додаткові рейси поїзд №773/774 Київ–Кам’янець-Подільський. Про це повідомили у прес-центрі Укрзалізниці.

У рейс додатковий поїзд № 239К/239Л Київ–Ужгород відправиться із Києва 27 та 29 червня, із Ужгорода 28 та 30 червня. Поїзд прослідує із зупинками на станціях Шепетівка, Львів, Стрий, Славське, Воловець, Свалява, Мукачеве.

Додатковий поїзд № 269К/269Л Київ–Івано-Франківськ відправиться із Києва також 27 та 29 червня, із Івано-Франківська 28 та 30 червня. Поїзд прослідує із зупинками на станціях Козятин-1, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль, Львів.

Поїзд №773/774 Київ–Кам’янець-Подільський вирушить у додатковий рейс із Києва 29 червня, а із Кам’янця-Подільського 30 червня.

Попередній продаж квитків на додаткові поїзди відкрито.

Нагадаємо, раніше на День Конституції України Укрзалізниця призначила додатковий поїзд № 207К/207Л Київ–Ужгород.

Як зазначається, залізничники постійно здійснюють аналіз попиту пасажирів на перевезення залізничним транспортом і з урахуванням власних можливостей (наявності вільного рухомого складу, пропускної здатності вокзалів та ін.) призначають додаткові поїзди та збільшують кількість вагонів у цілорічних поїздах.

zik

Коментарі вимкнені.