“Курники” і “ферми” у Тернополі стоятимуть ще кілька років

31 січня на прямий ефір УХ-радіо із заступником міського голови Владиславом Стемковським додзвонився слухач, який скаржився на різноманітні конструкції, малі архітектурні форми, що псують вигляд міста.

– Кажуть весь час, що ви розробляєте архітектурний план забудови Тернополя, – сказав слухач. – До якого часу будуть всякими «курниками», “фермами” забудовувати Тернопіль? На бульварі Куліша та біля кафе “Оріон” – незрозумілі приміщення вибудувалися, вони дуже псують архітектуру Тернополя.

–          Тривалий період забудова була абсолютно хаотична і, можливо, був відсутній певний архітектурний стиль. Місцеві правила забудови, які раніше зобов’язували підприємців дотримуватись регламенту ще на стадії проектування, відмінені зараз на рівні Києва. На сьогоднішній день є визначені зонування меж міста і визначена архітектурана концепція м.Тернополя. Ті споруди, які нам з вами не подобаються, на жаль в місті вже стоять – ми їх руйнувати не будемо. Наше завдання зараз при видачі технічних завдань – щоб містобудівна архітектурна рада їх не пропускала. Що стосується околиць і житлових кварталів – маємо постфактум з вами напівбудки, напівкурники, які вже десь обклали цеглою  і вони створюють певний вигляд хаосу. Я думаю протягом останніх років ця ситуація буде змінена.

Юрій Романович, новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.