Депутат Марія Бабюк вдало використовує посаду директора у своїх корисливих цілях?

Таке припущення зробив в мережі Фейсбук голова громадського об’єднання “Молода країна” Петро Заставецький.

  • Рух «Чесно» ще в червні писав про декларації депутатів міської ради Тернополя. В топ 5 найбагатших потрапила депутат міської ради Баб’юк Марія Петрівна, що є досить дивним.

Роботу Баб’юк я міг оцінити як студент ще тоді існуючого Галицького інституту ім. В’ячеслава Чорновола, – пише він..

  • Ще тоді студентом я розумів, що заклад справді дивний у своїй роботі. Хоча мало знав про те, що це таке «комунальний» і принципи роботи таких навчальних закладів.
    Перше, що можна сказати як про інститут тоді, так і про коледж сьогодні – це те, що багато навчальних місць в закладі є броньованими для дітей місцевих державних та міських чиновників. Такий принцип зберігається там і до сьогодні.
    Якщо переглянути інфографіку на сайті «Чесно», можна зрозуміти наступну річ: Баб’юк більше коштів зберігає на рахунках в банку, ніж підприємець і власник мережі супермаркетів.
    Остання електронна декларація справді показує той факт, що державні «слуги» люблять зберігати кошти на рахунках або вдома. Зрозуміло, що в кого є бізнес, йому доводиться вкладатись і чистого «кешу» на руках мало, бо гроші «працюють».
    Але, як бачимо, можна непогано заробляти, будучи директором комунального підприємства. Нагадаю Марія Петрівна директор коледжу ще з 1995 року. А от те, що така посада допомагає в політиці – річ зрозуміла.
    Чи коледж не доцільно називати підприємством? Дивлюсь на сайт руху «Чесно» і міркую. Хотів розказати про «болгарський скандал» (я тоді ще був студентом інституту), але інформація видалена.  Цей скандал, закриття інституту – дивні і цікаві події, котрі відбувалися під час роботи Марії Петрівної.
    Проте до сьогодні залишається стаття, де детально описують наскільки цинічно і байдуже на думку громади будувалася церква на території 3 корпусу Галицького коледжу. Саме в 2015 році ця церква стає особливим досягненням в звіті роботи депутата Баб’юк.
    За словами студентів, до певного розголосу в мережі інтернет, усіх змушували здавати на свічки та інші речі для цієї церкви, не кажучи вже про примусове її відвідування.
    От як посада директора може допомогти в політичній діяльності. Ще тоді коли я вчився, студенти і викладачі в палатках стояли і агітували за одну пані.
    Зараз у будь-яких міських заходах обов’язково бере участь коледж, але інколи з дивним підходом до справи. Не в той час коли це робить місто загалом, а окремо. Обовязко під «приціли» телекамер та з директором у центрі подій.
    Тепер, коли при нарахуванні стипендій буде враховуватись фактор «зайнятість в житті навчального закладу», студенти стануть ще більшими заручниками політичних амбіції їхніх наставників.
    Хоча можна було б цього всього не писати, а навести один простий приклад того, наскільки цінують студентів в Галицькому коледжі.
    Коли заклад мають відвідати гості, його чипурять! По закінченні все прибирають. Отже, не студент є основною цінністю закладу, хоч як в державі нею має бути громадянин, так в закладі навчальному – студент.
    Дивно коли «Свобода» бореться з комуністичною ідеологією, котра засіла в пам’ятниках, і так не помічає цю совкому ідеологію в діяльності живих людей.
    Особливим досягненням Марія Петрівна вносить в свою агітацю, як кандидат в депутати, притягнення до кримінальної відповідальності як активіст Тернопільського Євромайдану.
    В чому досягнення такої активної позиції на майдані, якщо сьогодні студенти бояться розказувати про проблеми коледжу! Для кого і для чого тоді була ця активність?
    Зразу згадується Павло Федик. Його ще в часи Януковича «заплювали» в Тернополі за те, що використовував студентів. Але він поганий, бо був у «Партії регіонів».
    Дивний збіг обставин, але партія «Свобода» мала найбільші рейтинги в часи розквіту «Партії регіонів»

-1 thoughts on “Депутат Марія Бабюк вдало використовує посаду директора у своїх корисливих цілях?

  • 14:32 | 24.12.2016 о 14:32
    Permalink

    Дякую Вам, п. Петре, за вітання у переддень Різдвяних свят. Якщо Вас як громадського діяча зацікавили мої статки, то прошу детальніше вивчити мою декларацію за 2015 рік. Вона є у вільному доступі, а дохід за 2014 р., який поставив мене на 3-тє місце в рейтингу найбагатших депутатів, складається із 400 тисяч гривень, повернутих мені фондом гарантування вкладів (200 тисяч – банк «Київська Русь» та 200 тисяч – «Дельта Банк»). Бо б дивно, якби я у своєму зрілому віці не мала квартири і жодних коштів у банку.
    Так, я була активісткою Майдану. Саме за це мене судили. У 2013-2014 роках, напевне, жоден керівник навчального закладу не мав права стояти осторонь Революції Гідності. Студенти та викладачі коледжу уже на той час брали активну участь в акціях протесту, і це був їхній вибір. Пропоную поспілкуватися із випускниками того часу. Я лише робила те, що мала робити.
    У 2012 році до мене звернулася Митрополія греко-католицької церкви з пропозицією побудувати студентський храм. Це була інвестиційна угода між Тернопільською міською радою та Митрополією УГКЦ. Окремі родини тернополян вклали кошти у будівництво цього храму. Щодо цих питань, пане Петре, Вам варто поспілкуватися із настоятелем студентського храму Покрови Пресвятої Богородиці отцем Олегом Харишиним (за адресою вул. Б. Лепкого, 12). Відвідування храму добровільне. Питання доцільності його будівництва обговорювалося на спільній студентській та батьківській раді Галицького коледжу.
    Запрошую Вас відвідати Галицький коледж та із перших джерел отримати інформацію, яка Вас так зацікавила.

    • 14:46 | 26.12.2016 о 14:46
      Permalink

      Кажуть, що в цій країні має бути соромно втілювати дії корупційного характеру після Майдану. Ви згодні?. Не зовсім. Ваше жлобство, воістину, безмежне. Ви не можете просто визнати свою провину, ніколи. Особливо, коли вона підкреслює вашу власну недолугість. А ще кажете про гідність. Та нема в вас ніякої гідності.
      Як зручно використовувати Майдан. Після Майдану роздані пачки обіцянок, але не зроблено нічого. Чому не покараний жоден вбивця Небесної сотні? Чому не покараний жоден чиновник? Злодії благополучно повернулася у владу. В уряді, в парламенті, серед губернаторів, і на місцях – все ті ж особи. Не проведена реформа прокуратури. Чому не реформована судова система? Сіра безлика маса пристосуванців перемогла Майдан, і привласнила його цінності. Скрізь починають лунати нарікання: “нахуя ми їх взагалі обирали?! “Як вміло ви використовуєте студентів в своїх інтересах. Не думаю що після цього знайдуться дурні щоб йти померти на Інститутську? Вирізувати одних, щоб звільнити місце для інших, бо черга стоїть довга? Щодо церкви і самих попів то там та сама корупція. Якось довелося мені послухати промову попа: так, хрест на ньому був дерев’яний, але в руках він тримав не молитовник, а шостий айфон. А у багатьох студентів айфону нема. А у попа – є. Можливо, це зайва деталізація. Але ж. Ви, шановна пані – звичайна пристосуванка і злодійка. І не маєте каяття. А отже – будете брехати і красти знову. Сподіваюся, колись вами таки займеться прокуратура.

Коментарі вимкнені.