Мистецьку лабораторію репрезентували у Тернополі

Мистецьку лабораторію ARTPOLE.IF репрезентували в «Бункермуз».

ARTPOLE.IF — це відомий багатьом і один із найбільших фестивалів країни Артполе, що цього року змінив формат. Пройде ARTPOLE.IF 9-12 липня у с. Уніж Івано-Франківської області. Активіст і організатор ARTPOLE.IF. Тетяна Манзюк розставила координатні точки лабораторії.

– Упродовж п’яти днів усе буде дуже насичено і люди надихаються, як на рік вперед. Лабораторний формат дозволяє нам вільно почуватися. Ми не виключаємо, що в певний момент відбудеться поєднання різних речей. Ми маємо певні відправні точки, але сподіваємося, що учасники та атмосфера будуть такими, що їм захочеться взаємодіяти.

Із тернопільським мистецьким середовищем ARTPOLE співпрацює давно. У «Бункермуз» представили два проекти. Перший — імпровізаційно-шумову лабораторію, організовану на базі тернопільських музичних середовищ Pincet і «Субпродукт» і львівського проекту «Хатнєграння». Інший проект «Симбіоз» створили художниця Альона Макух, поетеса Юля Іванчук і електронна музична формація «Зсуф». «Симбіоз» творитиметься від одночасної взаємодії трьох — поезії, художнього та музичного мистецтв.

Коментарі вимкнені.