На Тернопільщині чоловік так ненавидів сусіда, що вдарив його сокирою

Через дерева, що ростуть на межі двох обійсть, пенсіонер ледь не позбавив життя 39-річного сусіда. За замах на життя людини його засуджено до семи років позбавлення волі.

Події цієї кримінальної історії розгорталися у листопаді минулого року в селі Старий Тараж Кременецького району.  Між сусідами давно був конфлікт через дерева, які росли на межі двох земельних ділянок. Пенсіонер доводив, що це його власність, і навіть близько не підпускав нікого до деревини.

Та 39-річний сусід вирішив обрізати гілля, що  розкинулося аж на його подвір’я. Взяв електропилку і став до праці. За це й отримав від пенсіонера обухом сокири по голові.

З відкритою черепно-мозковою травмою, переломом кісток черепа, забійною травмою головного мозку у важкому стані потерпілого забрали до реанімаційного відділення обласної лікарні. Завдяки вчасно наданій медичній допомозі потерпілий вижив.

Нещодавно крапку у сусідських війнах поставила Феміда. Районний суд визнав пенсіонера винним у замаху на вбивство й засудив до 7 років позбавлення волі. Апеляційний суд залишив вироку без змін.

Коментарі вимкнені.