Навіть поети вийшли прибирати сміття з узбіч Тернопільщини

Офіційно День довкілля відзначають у квітні, але й в осінню пору підготуватися до зими й прибрати місцеві території цілком не завадить. Толоки стають дедалі популярнішими в Україні: акція з благоустрою та підвищення екологічної свідомості днями відбулася в Тернопільській області.

«Прибираємо ми цього року вже вдруге. Приємно, що навесні було прибрано досить велику територію – і в населених пунктах, і узбіччя на всіх дорогах», – зазначив Юрій Ништа, голова Теребовлянської РДА.
«Своїм прикладом сьогодні ми показуємо, що чисто не там, де прибирають, а там де не смітять», – зауважив Михайло Сташків, голова Чортківської РДА

Екологічна акція на Тернопільщині стала своєрідним флеш-мобом державних службовців та працівників органів місцевого самоврядування. Водночас до неї долучалися і місцеві жителі, серед яких й відомі особистості.

«Приємно, що громада, яка зараз створюється є свідомою і розуміє, що це потрібно для кожного жителя цієї громади», – акцентував увагу Степан Галябарда, поет, заслужений діяч мистецтв України.

Коментарі вимкнені.