В обласній міліції проведено колегію управління внутрішніх справ

В обласній міліції проведено колегію управління внутрішніх справ, у якій взяли участь керівники управлінь, відділів та служб УМВС, а також начальники міськрайонних підрозділів та їхні заступники.
Першим розглянутим питанням стала обліково-реєстраційна дисципліна в підрозділах міліції, дотримання при цьому законності, своєчасності та обґрунтованості прийняття рішень по заявах і повідомленнях про злочини. Загалом, як зазначалося, від початку року в області збільшилася кількість звернень тернополян до міліціонерів. Члени колегії проаналізували роботу у цьому напрямку керівництва Тернопільського міського та Шумського районного відділів.

Не менш важливим розглянутим питанням стало забезпечення охорони громадського порядку у населених пунктах області. Щодоби на патрулювання вулиць та інших громадських місць виходять не тільки міліціонери, а й військовослужбовці внутрішніх військ, працівники охоронних структур. Як результат, поменшало таких важких злочинів, як розбої та пограбування. На зібранні аналізували роботу мобільних груп. Заслухали керівників тих підрозділів, які вжили не достатньо заходів для попередження злочинів.

Напередодні зібрання керівники міськрайорганів склали заліки з вогневої підготовки, пройшли тестування на знання теоретичного матеріалу. Після того, як начальник обласного управління, генерал-майор Федір Бортняк зупинився на результатах своєрідних екзаменів для керівників міліцейських підрозділів, було обговорено стан організації та проведення службової підготовки для усіх працівників міліції.
Звернуто увагу на підсумки проведених нещодавно операцій «Зброя» та «Розшук». До слова, саме у березні міліціонери розшукали понад півсотні осіб, які раніше вважалися зниклими безвісти або перебували у розшуку за скоєння різноманітних злочинів. З розглянутих питань прийняті відповідні рішення.

Коментарі вимкнені.