В урочищі Червоне Заліщицького району зібрали сто мішків сміття

Екологічна акція пройшла в урочищі Червоне Заліщицького району. У заході взяли участь студенти ІІІ курсу географічного факультету ТНПУ ім. В.Гнатюка, які навчаються  за спеціальністю «Екологія»,  а також представники ЗМІ, управління з питань туризму.

Учасниками екологічної акції було зібрано близько 100 мішків сміття.  Крім екологічного, захід мав ще виховний аспект: щоб молодь на власному досвіді переконалася, як важливо підтримувати чистоту  довкілля і не залишати після себе сміття.

Під час екологічної акції було окреслено ряд проблемних питань, що стосуються екології Джуринського каньйону, які потребують негайного вирішення, зокрема розташування смітників та вбиралень. Представники управління спільно з КП «Заліщицьке туристичне бюро» обговорили шляхи вирішення цих питань.

-1 thoughts on “В урочищі Червоне Заліщицького району зібрали сто мішків сміття

  • 15:43 | 7.08.2012 о 15:43
    Permalink

    А екологічна акція часом не відбулася після знаменитого Джурин-фесту, який організував всім нам відомий Володимир Бедриківський? Напевне піарщики Бедриківського не подумали про такі екологічні наслідки і цікаво чи на наступний рік наш генерал організує знову Джурин- фест…

Коментарі вимкнені.