Завтра у Тернополі парадом пройдуть жінки, котрі носять діток в слінгах

16 жовтняу всьому світі завершується міжнародний тиждень слінгоносіння.

В Тернополі Школою материнства св.Анни в рамках тижня слінгоносіння були проведені лекції та слінговікторина на форумі тернопільських мамусь. А в неділю, 16 жовтня, об 11.00 усі тернополяни, котрі користуються слінгами, вийдуть на Театральний майдан, щоб таким чином урочисто завершити тиждень слінгоносіння, тема котрого цьогоріч  “Море можливостей“.

Навіть якщо погодні умови стануть на заваді, жінки парадом підуть у найближче затишне кафе. Таким чином вони покажуть, що навіть дощ та сніг не можуть заважати відпочивати тим мамам, дитятко яких є поруч, в слінгу. Слінгомами кажуть, що слінг дійсно відкриває море можливостей. Їм не треба чекати тролейбуса, аби їдучи з малям в поліклініку запхати туди громіздку коляску. Їм не обов’язково взимку сидіти вдома, коли сніг на вулиці замів усі тротуари і з візочком виїхати нема ніякої можливості. Їм не обов’язково сидіти вдома, доки дитятко спить – діти прекрасно заколисуються в слінгу, під час ходьби, тощо…

До слова, міжнародний тиждень слінгоносіння у Тернополі цьогоріч провели втретє. Головними ініціаторами таких святкувань та лекцій, зазвичай виступає Школа материнства св.Анни – проект благодійного фонду “Карітас”.

Довідка

В рамках Міжнародного тижня слінгоносіння "Море можливостей" в приміщенні Школи щасливого материнства св.Анни по вул.Федьковича, незалежний слінгоконсультант Дарія Горон двічі проводила лекції для вагітних та практикуючих мам по правильному носінню слінга. різновидах слінгів, методах їх носіння, тощо...

Слінг – давнє пристосування для носіння маленької дитини (від народження до двох-трьох років).

Для маленької дитини важливо максимум часу проводити в безпосередньому контакті з мамою. У слінгу малюк відчуває себе захищеним, адже все дуже нагадує перебування в маминому животику: малюк чує биття маминого серця, відчуває знайомий запах, знаходиться в обмеженому просторі, йому тепло і затишно.

Крім того носіння в слінгу дозволяє дитині оптимально розвиватися фізично. Адже положення дитини в слінгу фізіологічне (імітує положення в мами на руках), у вертикальних позиціях ніжки правильно розведені, стимулюється розвиток м’язів.

Різновидів слінгів існує велика кількість. Їх виробляють і ними користуються практично по всьому світу. Найпоширеніші види: слінг з кільцями, май-слінг, слінг-шарф (буває тканий та трикотажний), слінг кишеня. Кожний вид має свої недоліки та переваги, хоча найбільш універсальним є тканий слінг-шарф.

В слінгу носити безпечно для дитини, але необхідно правильно розташовувати дитину в слінгу. Якщо ви тільки починаєте носити дитину в слінгу, дуже добре, якщо вам покаже хтось з досвідом, як це робити. В нашому місті час від часу відбуваються слінгозустрічі та майстер-класи, для вагітних проходять лекції в Школі материнства. Головні ознаки правильного носіння: у вертикальних позиціях колінка мають бути вище попи, тіло дитини розташоване симетрично та щільно притиснуте до мами, в горизонтальних положеннях дитина має лежати рівно, як в мами на ручках. Дитині та мамі має бути зручно.
 Люба Вовк, “Погляд”

Коментарі вимкнені.