Перекриття Злуки – це шоу для відволікання від справжніх злочинів екс-керівництва «Домобудівника»?

Проплачені активісти, люди з кримінальним минулим, кілька працівників «Домобудівника» та їх родичі вчора ввели у колапс ледь не пів Тернополя, перекривши рух по проспекті Злуки. Потенційно, це сплановане шоу може повторитися, адже колишні керівники згаданої будівельної організації не можуть змиритися з тим, що їх відігнали від «золотого корита».

Вчора інформаційним простором Тернополя поширилася новина про акцію протесту працівників ТОВ «Домобудівник», які блокували рух транспорту на Злуки через нібито «рейдерське» захоплення підприємства. Цікаво, що про обставини цього «захоплення», ці «працівники» не просто недоговорюють, а відверто кажуть неправду.
Теперішні керівники ТОВ «Домобудівник» розповіли, які ж події передували акції і стали її причиною.
– Найголовнішою причиною вчорашнього блокування проспекту Злуки – є відволікання уваги від тих кримінальних злочинів, які вчиняло попереднє керівництво «Домобудівника», – розповідає виконавчий директор ТОВ “Домобудівник” Ольга Іваноньків. – Саме в останні дні розпочалася справжня інвентаризація, тобто ревізія діяльності екс-директора Василя Чупровського. На сьогодні є кілька кримінальних проваджень щодо діяльності цієї особи. Вчора мітингувальники на камери розповідали, що невідомі зі зброєю виносили їх документи з підприємства. В адмінбудинок будівельної організації прийшли не просто наші працівники, а представники правоохоронних органів та Державної виконавчої служби. Ці компетентні органи мали вилучити та дати свою правову оцінку всім потенційним фінансовим махінаціям Чупровського і Ко.
Згідно з рішенням суду, 9 грудня у будівлю прийшли слідчі і всі вилучені документи знаходяться у відділку. А вчора – на територію прийшла державна виконавча служба, яка діяла у межах своїх повноважень.
– Проте, працювати виконавчій службі так і не дали, – продовжила пані Іваноньків. – Зважаючи на ситуацію, теперішні керівники підприємства забезпечили охорону працівникам служби. Проте, на території перебували невідомі люди спортивної статури, люди з кримінальним минулим, невеличка частина працівників та їх родичі, які чинили спротив охороні. Все закінчилося тим, що названий мною непевний контингент перемалав переламав ногу одну із працівників з нашої сторони, у іншого струс мозку. Окрім цього, ці ж невідомі не давали працювати виконавчій службі, інцидент засвідчили правоохоронці і пообіцяли розібратися.
Основне, чим спекулюють колишні керівники, в особі Василя Чупровського, це втрата робітниками своїх місць. Насправді, нове керівництво «Домобудівника» вже кілька місяців виплачує заробітну плату. До того ж, оклади всіх спеціалістів значно виросли. З Чупровським залишилося лише кілька працівників з майже півтори сотенного колективу.
– Справа у тому, що вони самі на роботу не ходять і нас не допускають на територію. Наша позиція проста – ми зберігаємо за вами робочі місця, але ж працюйте! – наголошує Ольга Іваноньків.
Пані Іваноньків додала, що на сьогодні триває виготовлення документів права власності на квартири дольовиків. У найближчий час буде введений в експлуатацію будинок по вулиці Володимира Великого, який роками вже будувало колишнє керівництво.
Можна проаналізувати кількісні відношення та інтереси «мітингувальників». Усіх учасників товариства «Домобудівник» – близько 300, а також 120 робітників, які сьогодні «захищають» підприємство, виштовхуючи виконавчу службу, їх всього 12. Але головне, що власні інтереси у цій справі мають саме наближені до Василя Чупровського люди та його родичі, тобто 25-30 чоловік керують масою заради своїх амбіцій.
– Окремо звертається керівництво до правоохоронців і просять їх таки зреагувати на ситуацію . Уже кілька місяців точиться суперечка, проте закон ніяк не можу поставити у цій справі крапку. Від правоохоронців чекають чітких та справедливих дій, – підсумувала Ольга Іваноньків.

Коментарі вимкнені.