Про що тернополянка розмовляла з Президентом на одинці?

Світлина від Ірини Зелененької-Процюк.

Днями креативний директор фотостудії Зелененьких, візажист з Тернополя Ірина Зелененька-Процюк створювала телевізійний грим для ефіру Президенту України Петру Порошенку. Під час роботи у них зав`язалася невимушена розмова. Про це Ірина написала на своїй сторінці у Facebook. 

“Я не планувала розмовляти з Президентом, він розпочав першим…
Ми говорили про бокс Кличка, що був ніч перед тим в Німеччині, потім я запитала, як він так мовчки витримує вагони бруду на свою голову від Юлі Володимирівни…він лише мовчки посміхнувся. Бо мене це дуууже обурювало, та й почало псувати моє ставлення до Тимошенко загалом.
Згодом перейшли до солодкого: я взяла і щиросердно зізналася, що через їхні фірмові “Koko-Choco” набрала зайвих кілька кілограмів… ойлишенько, та ще й за політичних обставин!
Та так вийшло, що тими цукерками в час революції найкраще вдавалося знімати стрес чи тодішні тривожні відчуття… Євромайдан, беркут, тітушки, потім ті грьобані зелені чоловічки, те беззвучне та безпорадне відгрібання Криму,
А цукерки в формі яйця ще й були емоційною розрядкою, бо все мені згадувалося, як від однющого яйця впав один президент.
Це я теж сказала Порошенку😆
Загалом ми розмовляли хвилин з двадцять, поки я наносила йому телевізійний грим для ефіру.
До чого це я? А до того, що Порошенко не огорнутий пеленою зірковості, не відчується бар’єр в спілкуванні, бо статус. Не фальшивий і не награний. Враження, що поспілкувалася з далеким родичем, якого давнооо не бачила.
Я реально не очікувала, що буде будь-яка бесіда, я мала просто зробити свою роботу.
p.s.Ящо когось ненароком скривдив мій пост, то все просто-у вас є точно така ж можливість сказати все, що думаєте про людину, про яку думаєте зі своєї Facebook-трибуни😃”, – кінець цитати посту 
Ірини Зелененької-Процюк.

Джерело: соцмережі

Коментарі вимкнені.