Програма IV фестивалю Джура-фест у Тернополі

33 видавництва з усієї України приїдуть до Тернополя на книжковий фестиваль “Джура-фест”. Таке масштабне книжкове свято у Файному місті проводять уже вчетверте.

Відомі видавництва України і за її межами представлять свою друковану продукцію. Активну участь у фестивалі візьмуть і місцеві видавці. Спеціалізована література економічного, медичного, мистецького і духовного спрямування, дитячі ілюстровані видання, художні твори класиків і сучасних авторів – кожен найде собі книгу до смаку.  До речі, на фестивалі тернополяни матимуть змогу придбати хороші та якісні книги за цінами  самого видавництва, а це значно дешевше, аніж у книгарнях.

Також гості фестивалю отримають чудову можливість поспілкуватися із відомими українськими письменниками.

Відбуватиметься книжкове свято в Українському домі “Перемога“ 25, 26, 27 квітня.

Відкриття фестивалю відбудеться 25 квітня о 12.00 на сходах Українського дому “Перемога”.

 

Програма IV Всеукраїнського фестивалю української книжки «ДЖУРА-фест-2013»

Великдень книги

25 квітня

9.00 – заїзд учасників фестивалю, реєстрація і поселення.

10.00 – початок роботи фестивалю в Українському домі «Перемога»

10.00-12.00 – зустрічі представників редакції журналу «Пізнайко» із юними читачами у бібліотеці-музеї «Літературне Тернопілля» (вул. Франка, 21).

12.00 – офіційне відкриття фестивалю перед Українським домом «Перемога» за участю всіх учасників «Джура-фест-2013».

13.00-15.00 – зустрічі представників редакції журналу «Пізнайко» із юними читачами у Центральній дитячій бібліотеці (вул. Миру, 4-А).

13.00-14.00 – презентація серії Pixels (в-во «Крок»): молодіжна серія зручних до транспортування книг, яких налічується 22 найменування. Бібліотека №5 для дорослих (вул. Злуки, 33).

14.00 – зустріч Лесі Вознюк (в-во «Підручники і посібники») із читачами у бібліотеці-музеї «Літературне Тернопілля». Презентація книг «Парасольки для квасольки: Веселі вірші для малят», «Азбука віри» (вул. Франка, 21).

14.00 – зустріч гумориста Віктора Насипаного із читачами у дитячій бібліотеці №3 (бульв. Д.Галицького, 16).

15.00 – автограф-сесія Р.Черковського (стенд видавництва «Тіповіт»).

15.00 – автограф-сесія Ніни Фіалко та презентація збірки оповідань і повістей «Гніздо для зозулі» (стенд видавництва «Навчальна книга «Богдан»).

16.00 – автограф-сесія Лесі та Леоніда Біликів (стенд видавництва «Навчальна книга «Богдан»).

17.00 – автограф-сесія Віри Паронової (стенд видавництва «Навчальна книга «Богдан»).

18.30 – літературна програма «Чорно-білі слова» від Олега Германа. Кінозала Українгського дому «Перемога» (2-й поверх).

19.00 – завершення роботи фестивалю.

 

26 квітня

9.30 – презентація нових видань від видавництва «Навчальна книга «Богдан» для учнів другого класу у бібліотеці-музеї «Літературне Тернопілля» (вул. Франка, 21).

10.00 – початок роботи фестивалю.

10.00 – зустрічі представників редакції журналу «Пізнайко» упродовж дня із юними читачами у дитячій бібліотеці №4 (вул. Лепкого, 6).

11.00 – автограф-сесія Олени Лайко та презентація збірки оповідань «Якби не він, якби не вона» (стенд видавництва «Навчальна книга «Богдан»).

11.30 – презентація книги Володимира Мороза «Замки і фортеці Тернопілля» (в-во «Підручники і посібники») та фотоальбому «Тернопіль». Бібліотека-музей «Літературне Тернопілля» (вул. Франка, 21).

12.00 – автограф-сесія Р.Черковського (стенд видавництва «Тіповіт»).

12.00 – автограф-сесія Ірини Дем’янової (стенд видавництва «Навчальна книга «Богдан»).

12.00 – автограф-сесія Ганни Медвідь на стенді видавництва «Коло».

13.00 – автограф-сесія Ірини Мацко та презентація серії ігор-розмальовок «Абрачупабрики» (стенд видавництва «Навчальна книга «Богдан»).

13.00 – презентація збірок лірики Лева Скопа «Ти Було…» та «Новий день – старі сліди» (в-во «Коло») та презентація книги Михайла Скопа «Пташине Полювання». Прес-центр Українського дому «Перемога» (2-й поверх).

13.15 – презентація нових видань серії книг Джаклін Вілсон «Дівчатка Джаклін» та майстер-клас з малювання від Ганни Осадко для учнів ЗОШ №3 у бібліотеці-музеї «Літературне Тернопілля» (вул. Франка, 21).

13.30 – презентація серії перекладної поезії від видавництва «Крок»: книга Раґнара Стрьомберґа (Швеція), Селіни Марш (Нова Зеландія) і Альберта Вендта (Нова Зеландія). Галицький коледж.

14.00 – зустріч із читачами Р.Черковського (в-во «Тіповіт»)в прес-центрі Українського дому «Перемога» (2-й поверх).

14.00 – автограф-сесія Лілії Мусіхіної та презентація книг «Звірослов» та «Магія гір» (стенд видавництва «Навчальна книга «Богдан»).

14.30 – автограф-сесії Марії Лавренюк і Сергія Синюка та презентація видань «Декамерон одного села», «Де скарб твій», «Війна і мир одного села», «Печериці для мудрої господині» (стенд видавництва «Навчальна книга «Богдан»).

15.00 – автограф-сесія Богдана Мельничука і Галини Шулим та презентація книги «Пригоди гномика Чарлі» (стенд видавництва «Навчальна книга «Богдан»).

15.00 – зустріч гумориста Віктора Насипаного із читачами у бібліотеці-музеї «Літературне Тернопілля» (вул. Франка, 21).

15.00 – зустріч авторів журналу «Золота Пектораль» із читачами і читання поетичних творів у холі Українського дому «Перемога».

15.00 – презентація нової книги Василя Махна «Я хочу бути джазом і рок-н-ролом. Вибрані вірші про Тернопіль і Нью-Йорк» (в-во «Крок») за участю гурту «Неймлес». Модератор: Юрій Завадський. Кінозала Українського дому «Перемога» (2-й поверх).

16.00 – автограф-сесія Лесі Романчук (стенд видавництва «Навчальна книга «Богдан»).

17.00 – автограф-сесія Ганни Осадко (стенд видавництва «Навчальна книга «Богдан»).

17.00 – творчий вечір Я.Павуляка (в-во «Джура»). Кінозала Українського дому «Перемога» (2-й поверх).

19.00 – завершення роботи фестивалю.

 

27 квітня

10.00 – початок роботи фестивалю.

10.00 – автограф-сесія С.Процюк (на стенді в-ва «Тіповіт»).

11.00 – зустріч з читачами С.Процюк (в-во «Тіповіт») в прес-центрі Українського дому «Перемога» (2-й поверх).

12.00 – автограф-сесія Р.Черковського (стенд видавництва «Тіповіт»).

16.00 – презентація книги Івана Марка Лобуня «Білі слоники мережі / Зламано сторінку одного приватного листування» (вид-во «Крок»). Ведучі Дмитро Стецько і Віра Стецько. Арт-кафе «Коза» Вхід вільний.

19.00 – завершення робот фестивалю.

 

Увага! У програмі можуть бути зміни! Стежте за нашими анонсами

Коментарі вимкнені.