Ресторан-броварня «Ковчег» у Тернополі тільки відкрився, а уже може потрапити до «Книги рекордів України» (фото)

Один із найцікавіших об’єктів для тернополян «Ковчег» нарешті розпочав свою роботу у Тернополі. Адже відкриття цього закладу з нетерпінням чекали багато тернополян, щоб побачити нову та цікаву візитівку міста. А те, що трапиться це так швидко, мабуть, більшість лише сподівалися.

А подивитися у «Ковчезі» є на що, адже вражає усе – від побудови закладу у формі човна і до декоративного оздоблення із «зеленими» звірами. Так навіть місце розташування є оригінальним – окраїна парку, яка була частково занедбана та не примітна для тернополян.

Сьогодні ж на цьому місці запрацював перший ресторан-броварня «Ковчег». Він створений у формі корабля. Для його будівництва використовувалася лише натуральна деревина, старовинні технології оздоблення глиною та соломою. Уся побудова, власне, як джерела живлення та міні-ГЕС, є екологічно чистими. А у середині інтер’єр дивує природністю та автентичністю – усе, наче вдома.

Окрім того, що в ресторані-броварні панує домашня атмосфера, тут не забувають й про дітей. Так для найменший відвідувачів є спеціальний спортивний майданчик «Ковчега», а у меню є навіть натуральне козяче молоко.

Для дорослих ж тут пропонують пиво власного приготування, адже «Ковчег» не дарма називається рестораном-броварнею. У підвальному приміщенні є приватна броварня, яка буде відкрита для усіх бажаючих. Тут можна побачити весь процес виробництва пива – світле, темне та навіть пшеничне. Відвідувачі з легкістю зможуть побачити через вікна процес приготування, а коли буде уже група бажаючих, менеджери пропонують й провести екскурсію.

Що ж до кухні, то ми уже згадували про натуральне козяче молоко, проте у «Ковчезі» майже уся кухня екологічно чиста. Так авторські страви тут готують з екологічних продуктів, які отримують на власній фермі у Тернопільській області та навіть привозять із Закарпаття. Варто відмітити, що тут буде діяти картка знижок від «СамоГОНної ресторації».

До речі, саме цей ресторан-броварня може тричі потрапити у «Книгу рекордів України». У номінації за трьома найцікавішими фактами про «Ковчег»:

По-перше – це найбільший заклад громадського харчування, виконаний у формі величезного корабля.

По-друге – найбільша екологічно-чиста будівля з власними джерелами енергії.

По-третє – місце з найбільшою кількістю топіарів – величезних фігур тварин з квітів та рослин.

Хотілося б детальніше зупинитися саме на останніх, адже вони вражають своїми формами та красою. Адже тернополяни тут можуть побачити і слона, верблюда та навіть страуса.

До речі, спеціально для людей з особливими потребами тут обладнали заклад пандусами та спеціальними вбиральнями, що є рідкісним явищем для Тернополя.

Відпочити у «Ковчезі» можна затишно та комфортно, як з невеликою компанією, так усією сім’єю.

Мар’яна Зварич, новини Тернополя «Погляд»

Фото Володимир Явнич

-1 thoughts on “Ресторан-броварня «Ковчег» у Тернополі тільки відкрився, а уже може потрапити до «Книги рекордів України» (фото)

 • 14:53 | 8.08.2012 о 14:53
  Permalink

  Люди з особливими потребами або люди з обмеженими можливостями.

 • 15:13 | 8.08.2012 о 15:13
  Permalink

  виглядає шикарно

 • 08:25 | 9.08.2012 о 08:25
  Permalink

  але зараз модно стало кабаки посвячувати )))

 • 08:27 | 9.08.2012 о 08:27
  Permalink

  правда дуже гарна пивоварня)

 • 09:59 | 9.08.2012 о 09:59
  Permalink

  Останнім часом стало модно називати бари,ресторани та кабаки іменами, що мають відношення до християнства (ковчег, соло Ной та Ной)!Що за люди придумують такі назви ??? А взагалі, чи люди це? скоріш за все НІ!!!
  І, як не крути, католики – НЕ ХРИСТИЯНИ ! ! !

  • 13:34 | 9.08.2012 о 13:34
   Permalink

   Ітего, ви вже “дістали” зі своїми “придирками” до католиків чи греко-католиків. сповідуйте собі віру, яку хочете, і не майте претензій до інших. за вашими словами, вас, православного, далеко не можна назвати, як “мінімум” хорошою людиною.

   • 19:54 | 9.08.2012 о 19:54
    Permalink

    коли я скажу, що ви не правильно написали своє ім’я (кОтоличка замість кАтоличка) це можна назвати придиркою, а коли реально притони називаються християнськими іменами, то вибачте, але це вже кощунство і святотацтво! А на наступний раз захищаючи таке – подумайте, кого ви захищаєте і на чиїй ви стороні ???

 • 21:08 | 27.08.2012 о 21:08
  Permalink

  “Соло Ной” з італійської перекладається як “Тільки ми”…..і точно до християнства не має ніякого відношення!!!!……ну і в ковчезі окрім назви більше нічого спільного з християнством немає!!!!

  • 20:56 | 28.12.2013 о 20:56
   Permalink

   Взагалі немає, бо в ковчезі рятувалася родина всього людства (всіх теперішніх віросповідань), і християн як таких тоді ще небуло як мінімум 4 тисячі років. В цілому очевидно власник хотів передати якусь концепцію, створити якусь своєрідну атмосферу. Ну а попи посвячують все, за що платять, включаючи зброю масового ураження, і вони теж до КОВЧЕГУ відношення не мають.

Коментарі вимкнені.