Ресторан-броварня «Ковчег» у Тернополі тільки відкрився, а уже може потрапити до «Книги рекордів України» (фото)
Один із найцікавіших об’єктів для тернополян «Ковчег» нарешті розпочав свою роботу у Тернополі. Адже відкриття цього закладу з нетерпінням чекали багато тернополян, щоб побачити нову та цікаву візитівку міста. А те, що трапиться це так швидко, мабуть, більшість лише сподівалися.
А подивитися у «Ковчезі» є на що, адже вражає усе – від побудови закладу у формі човна і до декоративного оздоблення із «зеленими» звірами. Так навіть місце розташування є оригінальним – окраїна парку, яка була частково занедбана та не примітна для тернополян.
Сьогодні ж на цьому місці запрацював перший ресторан-броварня «Ковчег». Він створений у формі корабля. Для його будівництва використовувалася лише натуральна деревина, старовинні технології оздоблення глиною та соломою. Уся побудова, власне, як джерела живлення та міні-ГЕС, є екологічно чистими. А у середині інтер’єр дивує природністю та автентичністю – усе, наче вдома.
Окрім того, що в ресторані-броварні панує домашня атмосфера, тут не забувають й про дітей. Так для найменший відвідувачів є спеціальний спортивний майданчик «Ковчега», а у меню є навіть натуральне козяче молоко.
Для дорослих ж тут пропонують пиво власного приготування, адже «Ковчег» не дарма називається рестораном-броварнею. У підвальному приміщенні є приватна броварня, яка буде відкрита для усіх бажаючих. Тут можна побачити весь процес виробництва пива – світле, темне та навіть пшеничне. Відвідувачі з легкістю зможуть побачити через вікна процес приготування, а коли буде уже група бажаючих, менеджери пропонують й провести екскурсію.
Що ж до кухні, то ми уже згадували про натуральне козяче молоко, проте у «Ковчезі» майже уся кухня екологічно чиста. Так авторські страви тут готують з екологічних продуктів, які отримують на власній фермі у Тернопільській області та навіть привозять із Закарпаття. Варто відмітити, що тут буде діяти картка знижок від «СамоГОНної ресторації».
До речі, саме цей ресторан-броварня може тричі потрапити у «Книгу рекордів України». У номінації за трьома найцікавішими фактами про «Ковчег»:
По-перше – це найбільший заклад громадського харчування, виконаний у формі величезного корабля.
По-друге – найбільша екологічно-чиста будівля з власними джерелами енергії.
По-третє – місце з найбільшою кількістю топіарів – величезних фігур тварин з квітів та рослин.
Хотілося б детальніше зупинитися саме на останніх, адже вони вражають своїми формами та красою. Адже тернополяни тут можуть побачити і слона, верблюда та навіть страуса.
До речі, спеціально для людей з особливими потребами тут обладнали заклад пандусами та спеціальними вбиральнями, що є рідкісним явищем для Тернополя.
Відпочити у «Ковчезі» можна затишно та комфортно, як з невеликою компанією, так усією сім’єю.
Мар’яна Зварич, новини Тернополя «Погляд»
Фото Володимир Явнич
Люди з особливими потребами або люди з обмеженими можливостями.
виглядає шикарно
але зараз модно стало кабаки посвячувати )))
правда дуже гарна пивоварня)
Останнім часом стало модно називати бари,ресторани та кабаки іменами, що мають відношення до християнства (ковчег, соло Ной та Ной)!Що за люди придумують такі назви ??? А взагалі, чи люди це? скоріш за все НІ!!!
І, як не крути, католики – НЕ ХРИСТИЯНИ ! ! !
Ітего, ви вже “дістали” зі своїми “придирками” до католиків чи греко-католиків. сповідуйте собі віру, яку хочете, і не майте претензій до інших. за вашими словами, вас, православного, далеко не можна назвати, як “мінімум” хорошою людиною.
коли я скажу, що ви не правильно написали своє ім’я (кОтоличка замість кАтоличка) це можна назвати придиркою, а коли реально притони називаються християнськими іменами, то вибачте, але це вже кощунство і святотацтво! А на наступний раз захищаючи таке – подумайте, кого ви захищаєте і на чиїй ви стороні ???
“Соло Ной” з італійської перекладається як “Тільки ми”…..і точно до християнства не має ніякого відношення!!!!……ну і в ковчезі окрім назви більше нічого спільного з християнством немає!!!!
Взагалі немає, бо в ковчезі рятувалася родина всього людства (всіх теперішніх віросповідань), і християн як таких тоді ще небуло як мінімум 4 тисячі років. В цілому очевидно власник хотів передати якусь концепцію, створити якусь своєрідну атмосферу. Ну а попи посвячують все, за що платять, включаючи зброю масового ураження, і вони теж до КОВЧЕГУ відношення не мають.