Сьогодні Тернопіль буде жовто-голубим

Вивішати Державний Прапор України 22 січня на підприємствах, установах, організаціях та об’єднаннях у Тернополі – таке розпорядження підписав міський голова Тернополя Сергій Надал.

День проголошення Акту возз’єднання УНР та ЗУНР, що відбулося в 1919 році, офіційно відзначають 22 січня. З 2011 року указом Президента цю дату іменують як День Соборності та Свободи України.

«День Соборності і Свободи – свято для кожного українця. Адже саме дата 22 січня стала кінцевою і водночас відправною точкою для українців. 22 січня 1919 року століттями розірваний український народ визволився з неволі і возз’єднався на своїй землі в єдиній Українській державі, – зазначив міський голова Сергій Надал. – В цей день здійснилися прагнення, якими жили і за які вмирали найкращі сини України. Сьогодні завдяки їхній тривалій боротьбі і кінцевій перемозі ми маємо Соборну і вільну державу. Сьогодні ми є єдиний народ, брати-українці і можемо пишатися цим. Адже саме в єдності наші попередники перемагали ворогів, саме в єдності наша сила у теперішні нелегкі часи. Нехай щорічне святкування Дня Соборності буде нам нагадуванням про те, що ми одна нація, один народ – велика непереможна сила, яка була, є і буде. Нехай над нами завжди буде мирне небо, достаток і благополуччя хай завжди множаться на рідній землі. Слава Україні».

Коментарі вимкнені.