Тернопільські регіонали, тримайтесь! Народ йде до вас

Акція по бойкоту Партії регіонів у Тернополі розпочнеться 12 січня.

Як повідомляє один з учасників бойкоту Людмила, вчорашні події укотре довели, що ця влада неадекватна, її треба поставити на місце. Це розуміють всі. Але багато хто не розуміє, що може “звичайна людина” зробити для цього – кажуть, що стояння на площі і скандування не дають багато результату, і ми, мовляв, зайшли в глухий кут. Біда в тому, що така “розчарована пасивність” – це великий крок назад, це те, що зараз панує в Росії, а ми ж так не хочемо? На карту поставлено все, і тому займати зараз вичікувальну позицію – це робити якраз те, на що давно розраховує режим. Тому я пропоную тим, хто щиро хоче змін – на ділі, а не тільки на словах – докласти ще трохи зусиль, адже дієві інструменти є! Не обов`язково їхати всім в Київ – можна ефективно “підкопувати яму” цій репресивній системі і на місці. В Києві і Львові вже досягнено великих результатів в справі бойкоту бізнесу режимної партії, тисячі людей відмовляються купувати товари фірм, які зараз фінансують силові розгони, репресії і “антимайдани”, а згодом і фальсифікацію виборів. Це працює, адже деякі із цих товарів раптом почали продаватися із знижками в супермаркетах. Це може працювати і в Тернополі – потрібно тільки проінформувати людей. Можна роздавати листівки із списком бойкоту просто на вулиці, під супермаркетами, розкладати по скриньках. І можна проінформувати підприємців, які працюють з продуктами, адже навряд чи вони хочуть співпрацювати із Колесніковим, Олександром Януковичем і Ко. Оскільки імені власника на етикетках нема – багато хто просто не знає, куди підуть його гроші. Отже, завтра, в неділю 12 січня, плануємо роздачу інформаційних матеріалів на центральному ринку підприємцям. Хто хоче приєднатися – будь ласка, пишіть в коментарях.

-1 thoughts on “Тернопільські регіонали, тримайтесь! Народ йде до вас

  • 18:42 | 11.01.2014 о 18:42
    Permalink

    Десь читав, що морозиво “Ласунка” і ці дівчатка що ходять по Тернополю в ретро-одязі і продають цукерки-лизуни мають відношення до депутата міської ради від Партії Регіонів Білика Мирослава. Шановні журналісти, дослідіть будь ласка цю інформацію. Ось цей депутат – http://www.rada.te.ua/deputatskiy-korpus/10304.html

  • 18:03 | 12.01.2014 о 18:03
    Permalink

    Ми, майдауни, – народ мирний, і в нас мирні акції. Ми тільки будемо для початку знущатися з людей, які є члени ПР, а також над членами їхніх родин, включаючи дітей. А потім візьмемося за тих, хто думає не так, як ми. І будемо розбиратися з ними такими ж «мирними» засобами. Заздалегідь просимо вибачити нас, якщо кого-небудь ненавмисно «замочимо»! А взагалі, в нас мирні акції!

Коментарі вимкнені.