Тернополянка Віра Буцер встановила своєрідний материнський рекорд

Багатодітність, особливо у наш непростий час, — це вже само по собі майже як подвиг. Але в Тернополі проживає багатодітна мама, яка однозначно заслуговує номінації у Книзі рекордів Гіннесса і всіх їм подібних. Адже, окрім того, що 33–річна Віра Буцер має восьмеро діток, шестеро з них — двійнята, до того ж народжені протягом чотирьох років! Як правило, така багатоплідність трапляється внаслідок штучного запліднення, однак, як сама жартує пані Віра, у неї всі — «натурпродукт».

Найстаршим дітям Віри Буцер, Анні та Алексу, відповідно 15 і 10 років, і вони — найперші мамині помічники з догляду за шістьма двійнятками, наймолодшим з яких — Валі та Любочці — лише по три місяці від народження. Між народженням ще двох «пар» — Іринки й Валерії та Степана і Юліана — не минуло навіть року. Коли ж іще через рік медики виявили третю підряд подвійну вагітність, то попереджали пані Віру, що це може бути небезпечно для здоров’я і малюків, і її власного, бо ж організм виснажений. Однак смілива жінка все–таки наважилася народжувати, і не пошкодувала. Взагалі–то багатодітною матір’ю вона ніколи бути не планувала, але з народженням дітей зрозуміла, що це — найбільше щастя і найвищий смисл життя.

До речі, проживає вся ця незвичайна сім’я у звичайній невеликій квартирі разом із бабусею, мамою пані Віри, та її сестрою і двома племінниками. Тож чи не найбільша спільна мрія — мати окреме просторе житло. Віра Буцер — велика оптимістка, тож упевнена, що все необхідне у її дітей обов’язково буде.

Світлана Мичко, Україна Молода

Коментарі вимкнені.