Тернополяни вибралися на гору, висотою понад 5 тис метрів

Вчора, 19 вересня, тернополяни-учасники туру «Грузія: трекінг, рафтинг + Казбек» піднялись на вершину Казбека (5033 м).

Незважаючи на те, що попереднього дня була дуже погана погода, вчора стало розпогоджуватись: вітер зменшився, перестав падати сніг, що звичайно посприяло підйому групи на Казбек, повідомляється на сторінці Турклубу Тернопіль. – Тим часом стартувала друга група із туром «Грузія: трекінг+рафтинг».

Вирушили учасники туру ще 10 вересня.

З того часу, 16 вересня перейшли с. Джута та здійснили радіальні виходи на вершини Північна Чаухі та Рошка, а також здійснили підйом до перевалу Садзеле (висота 3056 м.)

А 18 вересня група успішно пройшла тренувальний акліматизаційний похід в районі Чаухі. Розпочався підйом під схили Казбеку. Учасники піднялись на висоту 3800 м і зупинились біля метеостанції Бетлемі Хат. Також здійснили підйом до каплички, що на 100 м вище метеостанції.

Довідка:

Казбек — стратовулкан, найсхідніший п’ятитисячник Кавказу, розташований у східній частині центрального Кавказу, на кордоні Грузії і Росії (Північна Осетія).
Повз гору проходить Військово-Грузинська дорога. На схилі Казбека зі сторони Дар’яльської ущелини (3 600 м) розташована Казбекська метеостанція (яка не працює), частина якої переобладнана в гірський притулок (альпійський притулок/альпійська хижа)[1].

-1 thoughts on “Тернополяни вибралися на гору, висотою понад 5 тис метрів

Коментарі вимкнені.