У Тернополі за 450 грн кожна дівчина може стати завидною нареченою

У Тернополі відбудеться відбір на ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС КРАСИ “ЗАВИДНІ НАРЕЧЕНІ”.

Фотозйомка проводитиметься в Garden City,фотограф – ВИЛЕНА ПАВЛИК, макіяж та зачіска – Make-up studio “POMADA”,букетики для фотосесії будуть доставлені львівськими флористами, а весільні сукні одного з салонів весільного вбрання м. Тернополя.

Стартує новий сезон популярного проекту “Завидні Наречені” тепер уже в міжнародному форматі. У фіналі зустрінуться учасниці не лише з різних міст України, але і з різних країн.  Запрошують взяти участь в регіональному етапі проекту в Тернополі 27 червня!

Зйомки проходитимуть в одному з елітних ресторанів Тернополя. За підсумками проекту будуть визначена 3 фіналістки, які представлять міста в міжнародному фіналі восени цього року. Кожна учасниця отримує: неповторний весільний образ: зачіска і макіяж від професійних стилістів індивідуальний підбір весільного вбрання, 10 професійних фото та відео з Вашою участю, можливість попасти на глянцеві сторінки журналів, стати обличчям весільного салону , можливість стати фіналісткою конкурсу “Завидні наречені International”. Вартість участі в проекті-450 грн.

Comments are closed.