Екс-заступник Надала – Володимир Камінський може піти на підвищення?

nadal-kaminНещодавно під час представлення прокурора Тернопільської області  Вячеслава Перча Генеральний прокурору України Юрій Луценко дав вказівку перевірити справу екс-заступника міського голови Володимира Камінського.

Щоб  Генеральний прокурор довго не шукав інформації по цій справі, тернопільські активісти підготували хронологію подій від того часу, як було затримано заступника Сергія Надала і до уникнення справедливого покарання Володимира Камінського та надіслали її Юрію Віталійовичу. .

Але, як виявилось, пан Луценко тільки вміє гарно говорити і не відає, що робиться в його відомстві. Так коментує відповідь, яка надійшла активістам з Генеральної прокуратури, Олена Степанова.

– Звернення було направлено на генерального прокурора з проханням провести розслідування стосовно перекваліфікації, були зазначені дійові особи (прокурори і слідчі). А отримали звичайнісіньку відписку як в часи Яника, – каже вона.
За словами ще одного громадського активіста Олега Фостяка, ця влада суцільний базар і торг тут обов’язковий.
– Не здивуюсь, якщо Камінський піде на підвищення і стане головним банкіром влади, навики збирати у нього є потужні та й безмежні.
13988247_648466548662194_785724463149413884_o

Коментарі вимкнені.