Прокурора В‘ячеслава Перча тернопільські активісти таки “зловили”, – під прокуратою відбулась акція протесту

Під стінами Тернопільської обласної прокуратури відбулась акція протесту. Протестувальники вимагають від прокуратури пояснень  та притягнення до відповідальності осіб, які підписали документ, який дав можливість екстрадувати бійця АТО, тим самим відправивши його на вірну смерть до ворогів. Крім того, вимагають припинити репресії проти атовців, адже за останні пів року порушили кримінальні справи проти декількох бійців АТО, – пише Терміново.

“Нещодавно був виданий доброволець Тимур, який громадянин іноземної держави. Він воює у лавах нашої армії ще з 2016 року. І людина, яка підписала документи про його екстрадацію вона, фактично,  відправила його на вірну смерть. Ми розуміємо, що в Росії його нічого доброго не чекає. Крім того за останні пів року порушили багато кримінальний справ проти захисників нашої держави. Зокрема є 2 прецеденти, коли серед ночі вривається прокуратура та внутрішня безпека з обшуками та знаходять зброю, якої не було в патріотів. Тим самим порушуючи кримінальні справи і тримаючи їх на гачку. Це репресивні дії проти патріотів”, – зазначила співорганізатор акції Катерина Бойко.

Також протестувальники намагались зустрітись з обласним прокурором Тернопільщини В’ячеславом Перчем . Спершу він намагався втекти. Тоді ж бійці АТО перерили  виїзд і аж тоді В‘ячеслав Перч зустрівся із протестувальниками. Проте обласний прокурор так і не  відповів на жодне запитання атовців.

Додамо, що багатотисячна акція протесту відбувається сьогодні у Києві під стінами Генеральної прокуратури.

Нагадаємо, що обшуки вдома у атовців не єдині репресії  прокуратури та теперішньої влади. Минулого тижня 3 активістам ВО “Автомайдан” обвинувальний акт за насильство над державним діячем. Отже троє автомайданівців можуть сісти за грати на 4-7 років лише  за те, що поцілили курячим яйцем в народного депутата. Цю справу розслідували аж 10 слідчих ГПУ.

Коментарі вимкнені.