Побутова техніка у Росії перейшла на зимовий час, хоч годинники там вже не переводять

Незважаючи на указ президента Росії Дмітрія Мєдвєдєва, телефони, комп’ютери та електронні годинники 30 жовтня перейшли на зимовий час, повідомлє ТСН.

Через скасування переходу на зимовий час багато росіян спізнилися на роботу і у справах, оскільки їхні телефони, будильники та ноутбуки всупереч указу Мєдвєдєва автоматично здійснили переведення на годину назад. Головним питанням 30 жовтня в Росії було: «Котра зараз година?».

Автоматичний перевід часу на годину назад відбувся здебільшого на смартфонах і комп’ютерах, у деякого час автоматично перевівся на побутовій техніці.

У соціальних мережах тема переходу на зимовий час в даний момент одна з найактуальніших, однак думки з цього питання розділилися. Частина людей пише, що завдяки тому, що Росія залишилася у літньому часу, їм вдалося виспатися.

Багато людей навпаки обрушилися з критикою на скасування переходу на зимовий час, зокрема через самостійне переведення часу на годиннику.

Чимало людей жартують: «Мій телефон не слухається указів президента». Крім того, деякі москвичі турбуються про те, чи пам’ятають вокзали і аеропорти про скасування переходу на зимовий час, або рейси будуть затримуватися.

Нагадаємо, у ніч із 29 на 30 жовтня Україна перейшла на зимовий час із переведенням годинників на годину назад. 18 жовтня Рада повернула українцям зимовий час. Депутати скасували постанову, якою в Україні скасовувався перехід на зимовий час. За таке рішення проголосували 295 депутатів з 349, що зареєструвалися в залі.

20 вересня Рада, слідом за Росією й Білоруссю, Рада скасувала перехід на зимовий час.

На початку червня 2011 року президент Росії Дмитро Мєдвєдєв підписав указ про скасування зимового часу у Росії. Про скасування переведення годинників Мєдвєдєв оголосив ще в лютому. Переведення годинників на літній час 27 березня цього року у Росії відбулося востаннє.


Коментарі вимкнені.