Пішов до лав небесних захисників Сергій Федусь з Тернопільщини

Пішов до лав небесних захисників наш земляк Федусь Сергій Петрович. Повідомляє тернопільська міська рада.

Воїн помер 13 травня, перебуваючи на лікуванні у Тернополі.
Щирі співчуття рідним та близьким Героя.

Нехай Господь дає сили пережити це горе.

Вічна пам’ять захиснику України!

 

Коментарі вимкнені.