“Промінчики” запрошують маленьких тернополян на подарункове, загадкове Свято Миколая

Сімейний клуб “Промінчики” запрошує дітей віком від 2-х до 8  на сніжно-чудове, подарункове, загадкове Свято Миколая! Свято відбудеться 15-16 грудня за адресою: Тернопіль, вул. Чорновола,4.
На малят від 2 до 4-х років чекає інтерактивна вистава “РУКАВИЧКА МИКОЛАЯ”
Дітки допомагатимуть ангелу шукати рукавичку, яку св. Миколай загубив у лісі, коли віз подарунки для малят, познайомляться і подружаться із звірятами, які оселилися в рукавичці, допоможуть Миколаю роздати подарунки звірятам і самі отримають дуже смачні і солодкі подаруночки, а ще на пам’ять про зустріч із св. Миколаєм зроблять і прикрасять зимову рукавичку (творчий майстер-клас). На діток чекає багато цікавих пригод у зимовому лісі, веселих зимових ігор, танців і пісень.
На дітей віком 4-8 р. чекають пригоди у зимовому палаці Снігової Королеви. Що робить Снігова Королева на святі Миколая? Справа в тому, що вона розлютилася і вирішила зірвати свято: дітей відправила у свій крижаний палац, а всі зорі на небі заморозила так, що вони перестали посилати своє світло на землю, і святий Миколай не може у темряві знайти дорогу до дітей.
Тільки щирі та добрі діти, які не злякаються чар Снігової Королеви, зможуть врятувати зорі  і повернути їм світло. Як ви думаєте, їм це вдасться? Ми впевнені, що так! Святий Миколай обов’язково завітає до них на свято з повним мішком подарунків.
У програмі свята:
Шоу з сухим льодом
Чарівне розморожування зірок
Нові, надзвичайно веселі, ігри та конкурси
Майстер-клас «Ялинкова прикраса»
Солодкі подарунки ручної роботи від Миколая
Буде, яке завжди, весело і смачно! Це чарівне свято запам’ятається вашим дітям надовго!
Для замовлення квитка телефонуйте 067-353-1432 або пишіть нам: https://www.facebook.com/prominchyky.ternopil/

Коментарі вимкнені.