Неймовірні подарунки від тернопільської майстрині Ольги Закорчемної (фото)

Тернопільська етномайстриня Оля Закорчемна знає багато ідей для подарунків до новорічних та різдвяних свят та з радістю ділиться з читачами «Погляду». Пані Оля власними руками творить неймовірні речі, вкладаючи в них любов до рідного краю, магію краси та позитивну енергію .В кожному виробі українська майстриня продовжує дух літа, поєднуючи його із зимовою та святковою тематикою.

«Неодмінним атрибутом зимового свята є сніговичок», – розповідає тернопільська майстриня Оля Закорчемна.  – «Діти та дорослі ліплять його зі снігу. А я скрутила із ароматного літнього сіна на радість дорослим та втіху дітям. Так появився сніговичок-сіновичок. Він не розтопиться і буде створювати святкову теплу атмосферу протягом усіх холодних місяців.

Одним із найкрасивіших предметів декору в вашому домі на усі зимові свята стане віночок із природніх матеріалів.

Він створить особливу атмосферу, зарядить всіх домашніх святковим настроєм, наповнить оселю теплом та затишком

Мої авторські красуні ялиночки до зустрічі нового року готові! Літнє сіно і зимове свято. Два в одному.

Компліментом до новорічного подарунку стане невеличкий, але дуже стильний, букетик! Шишки, жолуді, соснові гілочки, лагурус, ароматні трави, мох, зв’язані лляним шнуром з бантиком, одразу створять святковий настрій та покажуть, що подарунок ретельно та з любов’ю підготовлений.

Також можна прикріпити до коробки з подарунком, прикрасити букетиком книгу, шоколадку чи пляшку шампанського.
Та й сам букетик стане приємним знаком уваги для близької людини, колеги та подруги».

Свята вже незабаром. Тому Поспішайте дивувати рідних неймовірними та красиво оригінальними подарунками. Талановита майстриня Оля Закорчемна із задоволенням допоможе вам у цьому. Знайомтесь із її творчістю на сторінці https://www.facebook.com/oberegy/ та Інстаграм.

Коментарі вимкнені.