Тернополян закликають контролювати суди

Подолати корупцію, ба, навіть притягнути до відповідальності одного ненажерливого чиновника неможливо без чесних, справедливих судів. Як би швидко і якісно не працювали НАЗК, НАБУ, поліція, як би активно не викривала корупціонерів громадськість – без нових судів результату не буде – каже громадська активістка, юрист – тернополянка Ольга Мазаєва.

Всіх, хто має бажання долучитись до зміни судової системи, вона запрошує на антикорупційний тренінг “Судова реформа в Україні: інструменти громадського контролю” який відбудеться в рамках кампанії Чесно.Фільтруй Суд!

Під час заходів учасники матимуть нагоду познайомитися з головними викликами та пріоритетами судової реформи в Україні, обговорити можливості своєї участі в процесі очищення суддівських лав. Тренінги проведуть регіональні координатори кампанії ЧЕСНО. Фільтруй суд!, учасники антикорупційної школи “Майстерня активних громадян”. На антикорупційному тренінгу учасники дізнаються про судову реформу в Україні і про те, які можливості вона дає громадським активістам, а також навчаться ефективно використовувати інструменти громадського контролю за судовою системою.

У Тернополі захід відбудеться 15 листопада 2016 року. Для участі необхідно заповнити заявку за посиланням http://bit.ly/chesnosudregions

Коментарі вимкнені.