Обличчя Борщова: Кунцьо Наталя знає, що найголовніше у житті

Я Кунцьо Наталя

Всім привіт!!! Я Кунцьо Наталя, мені 18 років. Народилася і живу в невеличкому місті Борщів. Закінчила навчання в Борщівському агротехнічному коледжі, на даний час там і працюю. Заочно навчаюся в Подільському державному аграрно-технічному університеті… У вільний час люблю займатися вишивкою бісером, співати. Боюся розчаруватися в людях!

Мрії – це ніби квитки у майбутнє життя, і кожен з нас прагне цими квитками скористатися. Мрій у світі багато, набагато більше ніж самих людей. Хтось мріє бути сильним і хоробрим, хтось прагне слави та вроди, для когось найважливішим є багатство. Ми уявляємо майбутнє кохання та сімейне щастя, або професію, яку прагнемо опанувати.
Важко виділити одну окрему мрію, яку я б вважала найголовнішою. Для мене, як і для всіх інших, важливим є моє майбутнє життя. І, звісно, я прагну мати хорошу спеціальність та достаток, люблячу сім’ю та вірних друзів. Я хотіла би жити в добробуті та ніколи не сумувати, подорожувати і побачити світ. Важко виділити одне, найзаповітніше бажання. Проте, мабуть, для мене це – правильно вибрати свій шлях, знайти свою життєву дорогу. Адже, на мій погляд, найголовніше це – не прожити своє життя марно та бездумно.

Борщів я люблю за хороших і добрих людей. Від щирого серце землякам хочу побажати: не зважати на житєві проблеми та негаразди, бути впевненими в собі і радіти кожній миті життя!

Кожен із Вас може стати обличчям Тернополя, Збаража, …, містечка чи села Тернопільської області та розповісти про свої мрії, улюблену справу. Для цього просто напишіть на електронну адресу info@poglyad.te.ua або залишіть коментар у групі Вконтакте.

 

Коментарі вимкнені.