Як подружки-восьмикласниці із Тернопільщини нашим воїнам допомагають

Як підтримати ЗСУ? Як стати корисними для наших воїнів? Такі думки ніяк не давали спокою двом подружкам-восьмикласницям Суразького ЗЗСО І-ІІІ ст. Христині Черняк та Олесі Андрійчук.

У школі дівчата завжди брали активну участь в акціях «Допоможи воїнам», але хотіли ще якось долучитися до важливої справи. Одного разу, переглядаючи відео у соцмережі, вони побачили, як можна виготовити розпалювачі із ватних дисків та воску. Христина запропонувала Олесі після уроків спробувати зробити це самостійно. Уважно переглянувши відео, подруги взялися до справи.

Аби виготовити ватні диски для розпалювання вогнища, знадобився віск, ватні диски, пергамент та щипці. Щоб зробити їх кольоровими, дівчата використали воскові олівці. На виготовлення таких розпалювачів не потрібно багато часу. Уже вдалося зробити їх 200 шт.

Через те, що виготовити такі розпалювачі можна із залишків свічок і ватних дисків, цей спосіб обігріву для військових майже безкоштовний, адже такі підсобні матеріали є майже в кожного.

А ще Христина та Олеся допомагають плести маскувальні сітки, випікали печиво, писали листи та відправляли адресну допомогу.

 – Війна зробила нас дорослішими та відповідальнішими, – кажуть дівчата. – Ми усвідомили, що для нас означає незалежність України, тому хочемо допомагати нашим воїнам. Дякуємо усім захисникам та захисницям, які нас обороняють. Тож тримаймо волонтерський фронт та впевнено крокуймо до Перемоги.

, Шумськ-Інфо

Коментарі вимкнені.