55 заходів за три дні – у Тернополі пройде третій “Бібліофест” (програма)

“Бібліофест-ІІІ”

25-27 вересня 2013 року

ПРОГРАМА ФЕСТИВАЛЮ

25 вересня, середа

п/п

Назва заходу

Час проведення

Місце проведення

1.Літературний салон

«Я з книгою відкриваю світ»

Творчі зустрічі: Письменник – Є.Безкоровайний. Поет – С. Сірий.

10.00-12.00

Центральна міська бібліотека

2.Зустріч з дитячою письменницею Лесею Вознюк (2-3 кл. ТСШ №5)

10.00

Бібліотека №2 для дітей

3.«Бібліотека – мудрість віків, хранителька добра» – літературні кругозори, екскурсії.

10.00-12.00

Бібліотека №5для дітей

4.Нагородження переможців конкурсу «Найкращий читайлик літа» (2-4 кл.)

10.30

Центральна дитяча бібліотека

5.Зустріч з Ніною Фіалко «Дві обручки» – обговорення книги

11.00-12.30

Бібліотека №2 для дорослих

6.Свято професійної майстерності «Зроби своїми руками» (паперопластика, бісероплетіння) (Центр дитячої творчості)

11.00-12.00

Бібліотека №8 для дорослих

7.Веселі старти за серією книг видавництва «Навчальна книга Богдан» «Пригоди Ніколаса» (3-5 кл.)

11.30

Центральна дитяча бібліотека

8.Презентація книги Віктора Мороза «Замки і фортеці Тернопілля» (5-і кл. ТСШ №5)

12.00

Бібліотека №2 для дітей

9.Конкурс малюнків на асфальті разом з художньою школою «Книги дружать з дітворою, полюби їх ужитті – і улюблені герої будуть друзями в путі»

12.00

Бібліотека №4 для дітей

10.Майстерня казки в бібліотеці / створення казки в альманаху дитячої творчості «Блискуче перо» та майстер-клас мисткині-лялькарки Ольги Гасай (4-5 кл.)

12.30

Центральна дитяча бібліотека

11.Цикл заходів «Бібліотека – мудрість книг і щедрість серця»: Презентація видавництва «Грані-Т»

12.30

Бібліотека №5 для дорослих

12.«Цікаве слово поета» – Зустріч з поетами: М.Гуменюк, Г.Шулим.

Книжкова виставка «Книжковий розмай»

13.00

Бібліотека №3 для дорослих

13.Майстер-клас «Квіти рідного краю – наш оберіг» (Зустріч з Анною Болдіною)

13.00

Бібліотека №4 для дорослих

14.Творча зустріч-презентація «І знову «Теплі історії…» (Письменниця Надійка Гербіш)

13.00

Бібліотека №7 для дорослих

15.Бібліоквест на вул. Лепкого «День відкритих дверей в бібліотеці №4 для дітей»

з 13.00

Бібліотека №4 для дітей

16.Майстер-клас «Обкладинка в техніці скрапбукінг»

(художник-дизайнер Оксана Мартинюк)

13.00

Бібліотека №3для дітей

17.Зустріч з письменницею В.Семеняк-Штангей

13.00

Бібліотека №5для дітей

18.Флеш-моб «Бібліотека+Книга=Зустріч»

13.00-14.00

Бібліотека №2 для дорослих

19.Творча зустріч «Прекрасний скарб – книга» (Д.Чубата)

13.00-14.30

Бібліотека №8 для дорослих

20.Проба пера «До слова серцем доторкнуся»  (Творчість юних). (Учні школи-колегіуму ім. патріарха Йосифа Сліпого)

14.00

Бібліотека №7 для дорослих

21.Малюнок на одну дію «Відчини серце до щастя» (Ю.Дзюла – поет, методист ТНЕУ, М.Баліцька та студенти  тернопільського комерційного коледжу, учні ЗОШ)

14.00

Бібліотека №4 для дорослих

22.Тематичний вечір «Неопалима купина! Моя бібліотека!»

14.00

Бібліотека №5 для дорослих

23.Прем’єра нової збірки молодих українських авторів «Теплі історії (9-10 кл. і дорослі).

14.00

Центральна дитяча бібліотека

24.Видавництво «Старого Лева» презентує нову сучасну українську літературу для дітей (Представник видавництва – Мельник Тетяна)

14.00

Бібліотека №3 для дітей

25.Літературно-музична година з Галиною Шулим та учнями музичної школи №2 «Сучасні українські письменники – дітям»

14.00

Бібліотека №4 для дітей

26.Майстер-клас з викладачем художньої школи М.Дмітрухом

14.00

Центральна міська бібліотека

27.Майстер-клас «Ганутель»

15.00

Бібліотека №3для дітей

28.Літературний лабіринт «Сучасна українська література. Новинки.»

15.00-15.30

Бібліотека №8 для дорослих

29.Вітає творча майстерня. Майстер-клас «Квілінг, як паперове диво»

15.00-16.30

Бібліотека №2 для дорослих

30.Година поезії «Поетичні краєвиди рідного краю» (Молоді поети Тернополя)

15.30

Бібліотека №8 для дорослих

31.Майстер-клас з Уляною Удич «Лялька з акрилу»

16.00

Бібліотека №5 для дітей

32.Коктейль-подорож «Мов дивні розсипи скарбів» (Екскурсії в етно-центр, віртуальні мандри…)

Протягом дня

Бібліотека №4 для дорослих

 

33.Виставка «Зустріч з книгою це свято»

Протягом дня

Бібліотека №2 для дітей

34.Читацька Зала під відкритим небом «Святкуємо разом з бібліотекою»

Протягом дня

Бібліотека №4 для дітей

26 вересня, четвер

п/п

Назва заходу

Час проведення

Місце проведення

1.Відкриття фестивалю

14.00

«Український дім»

2.Привітання міського голови, начальника управління культури, директора Тернопільської міської ЦБС учасникам «Бібліофесту-ІІІ»

14.10

«Український дім»

3.Нагородження кращих читачів бібліотек подарунками від видавництва «Ранок»

14.20

«Український дім»

4.Нагородження учасників карнавалу за кращий карнавальний костюм подарунками від видавництва «Ранок»

14.30

«Український дім»

5.Нагородження письменників грамотами від управління культури і мистецтв

14.40

«Український дім»

6.Нагородження митців, журналістів та менеджерів видавництв грамотами від управління культури і мистецтв

14.45

«Український дім»

7.Нагородження волонтерів

14.50

«Український дім»

8.Зустріч з відомою українською письменницею Дарою Корній – авторкою романів «Гонихмарник», «Тому, що ти є»,

«Зірка для тебе»…

15.00

«Український дім»

27 вересня, п’ятниця

п/п

Назва заходу

Час проведення

Місце проведення

1.Бібліо-коктейль

10.30

Бібліотека №5 для дорослих

2.Відкриття фан-клубу Джаклін Вілсон за участю представників видавництва «Навчальна книга – Богдан», письменниці-ілюстратора Ганни Осадко та письменниці-етнографа Лілії Мусіхіної (4-6 кл.)

11.00

Центральна дитяча бібліотека

3.Презентація видавництва «Навчальна книга –  Богдан»

12.00

Бібліотека №5 для дітей

4.Зустріч з відомими українськими письменниками та презентація їх нових літературних творів: Володимиром Лисом, Надією Гуменюк та Сергієм Лисом.

13.00

«Український дім»

5.«Диво – книга»:  презентація альбому «Таїна Пінзеля»

14.00-16.00

Центральна міська бібліотека

6.Флеш-моб «Книги нової України з використанням QR-кодів

14.00

Центральна дитяча бібліотека

7.Презентація «Видавництва Старого Лева»

14.00

Бібліотека №3 для дітей

8.Літературно-музична композиція «Книжкове слово в перлах ходить» (муз.школа №2 – вчителі, учні)

14.30

Бібліотека №8 для дорослих

9.Знайомство з творчістю українського поета Романа Скиби (м.Київ)

15.00

Бібліотека №3 для дітей

10.Міні-салон творчих робіт «Творчість наших читачів» (українська вишивка, декоративні поробки з дерева, світлини чарівних куточків Тернопілля)

15.00-17.00

Центральна міська бібліотека

11.«Книги, що змінили мій світ» – майстер-клас дописів у бібліотечному блозі «Березолевий легіт»

15.00-16.30

Бібліотека №2 для дорослих

12.Майстер-клас «Квіткова феєрія»

15.30

Бібліотека №5 для дорослих

13.Зустріч з читачами «Бібліотека збирає друзів»

17.00

Бібліотека №3 для дорослих

 


Коментарі вимкнені.