Через Тернопіль у Європу хотіли перевезти наркотиків на 6 мільйонів доларів!

7 учасників злочинної організації налагодили міжнародний канал постачання кокаїну до Євросоюзу та України. У проведенні спецоперації разом з українськими правоохоронцями взяли участь їхні іноземні колеги. Вартість вилученої партії наркотику склала близько 6 мільйонів доларів США.

Учасниками транснаціонального злочинного угрупування, до складу якого входили п’ять громадян Еквадору та по одному – з Польщі і України, створили канал постачання кокаїну з Південної Америки до країн Євросоюзу та України.

У результаті проведення спецоперації було затримано сім учасників угрупування. У місті Тернопіль у зловмисників вилучено 30 кг кокаїну, орієнтовна вартість якого на чорному ринку складає понад 6 млн. доларів США.

Наразі слідство у кримінальному провадженні завершено, а його матеріали з обвинувальним актом передані до суду. Учасникам злочинної організації з транснаціональними зв’язками інкримінують вчинення ряду особливо тяжких злочинів, передбачених ч. 1 ст. 255 (Створення злочинної організації), ч. 3 ст. 305 (Контрабанда наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів чи прекурсорів або фальсифікованих лікарських засобів) та ч. 3 ст. 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України.

Правопорушникам загрожує тюремне ув’язнення на строк до 12 років із конфіскацією майна.

http://mvs.gov.ua

Коментарі вимкнені.