У онколікарню Тернополя куплять нову апаратуру майже на 17 мільйонів гривень

Десятого вересня у “Тернопільському обласному клінічному онкодиспансері” відкрито відділення дистанційної променевої терапії. У відділенні працюватиме сучасний апарат для проведення променевої терапії та спеціалізований комп’ютерний томограф для онкології, який забезпечуватиме діагностику та передпроменеву підготовку пацієнтів.

Сучасне обладнання відділення було придбано за кошти благодійного фонду «Розвиток України» у рамках програми “Рак виліковний”. Загальний бюджет програми “Рак виліковний” на оснащення Тернопільського обласного клінічного онкологічного диспансеру складає 16,9 млн. грн. З обласного бюджету на проведення ремонтно-будівельних робіт виділено 2 млн. 15 тис. грн. за рахунок яких: замінено вікна та двері на металопластикові, реконструйовано кімнати під влаштування апарату променевої терапії і комп’ютерного томографа та здійснено усі внутрішні оздоблювальні роботи.

Нове обладнання, за словами головного лікаря “Тернопільського обласного клінічного онкологічного диспансеру” Шагіна Бабанли, “надасть пацієнтам можливість отримати медичне обслуговування на рівні європейських стандартів”.

Коментарі вимкнені.