Чергове нахабство мерії Тернополя
За кошти громади міська рада відбудовує шматок стіни на об’їзній, неподалік готелю та ресторану “Братіслава”. “Відбудовувати” невеликий шматок стіни разом з робітниками приїхали і заступник міського голови Владислав Стемковський, і начальник відділу технагляду міської ради Олег Вітик. А охороняли будівництво більше десятка міліціонерів.
Та підприємець, навпроти ділянки якого спорудили мур запевняє — це все роблять лише задля того, аби поквитатися з ним, за те, що він купив земельну ділянку, якої б купляти не мав.
– Мав необережність купити землю поміж спорудами одного власника, – каже підприємець Руслан Ліштаба. – І тепер маю клопіт який тягнеться роками. Просто перед моєю ділянкою Михайло Гладкий, власник “Братіслави” збудував собі мур та зробив парковку на міській землі. Я звернувся в суд і виграв справу — адже кожен громадянин має право доступу до своєї земельної ділянки. Але на цьому все не закінчилося.
Підприємець, маючи рішення суду, самотужки демонтував стіну. І тоді, 11 січня цього року, після трирічної судової тяганини, чоловік врешті отримав доступ до своєї ділянки. Але незадовго до того, як суд прийняв рішення про демонтаж стіни, її на свій баланс взяла міська рада.
Навіщо місту частина стіни, довжиною кількадесят метрів, тоді ніхто не пояснив. Втім, якщо знати, що стіну спорудив Михайло Гладкий, який є депутатом міської ради від “Свободи” та ще й головою постійної комісії з питань природокористування, приватизації, продажу та оренди землі, стає зрозуміло, чому міська рада так швидко взяла на баланс стіну, яку суд присудив знести.
Врешті стіну взялися відбудовувати за міський кошт. Кореспондент приїхав на місце події 26 квітня по обіді. Судячи з того, як відбувалося будівництво, цей шматок стіни є стратегічно важливим для міста. Для будівництва пригнали важку техніку. А на місці події зосереджено працювали посадовці міськради. Працювали настільки сумлінно й зосереджено, що жодного слова про будівництво журналісту повідомити не мали часу.
- Я зараз на роботі і дуже зайнятий тому не можу говорити, – сказав заступник міського голови Владислав Стемковський. Зразу після цього чиновник взявся кудись телефонувати.
А начальник відділу технагляду міської ради Олег Вітик ще дивніше пояснив, чому не хоче казати навіщо місту цей мур та скільки він коштує.
– Чекайте, я зараз не..не.. , – сказав чиновник та просто вказав рукою на паспорт будівництва, поміщений на кілку неподалік.
На паспорті ж вказано: Капітальний ремонт — влаштування (відновлення) підпірної стінки та асфальтобетонного покриття…”
І замовником цих робіт виступило управління ЖКГ міської ради.
Підприємець звернувся у суд та прокуратуру. Чоловік каже, що готовий вже й продати свою землю навіть дешевше ніж купив. Але купувати проблемну землю ніхто не хоче. Тому він усі надії покладає на суд.
я собі уявляю скільки це бидло,яке називає себе “свободою”. нагребе за два роки до виборів. Чи є серед тернополян (справжніх) придурки які будуть за них голосувати.
Глпжкий дограється до того, що його спіткне доля Вільотника – комусь терпець колись вірветься…