До Тернополя везуть восьме диво світу!

21 лютого до Тернополя знову завітає Національний балет Грузії СУХІШВІЛІ. Пройде майже рік з їх виступу на сцені “Березоля”. Його називали «ВОСЬМИМ ЧУДОМ СВІТУ», «ЗАЧАРОВАНИМ ВИДОВИЩЕМ», «БУРЕВІЄМ НА СЦЕНІ», «ДОРОГОЦІННИМ ФОЛЬКЛЬОРНИМ КАМЕНЕМ В КЛАСИЧНІЙ ОПРАВІ».

 Ансамбль складається зі 100 танцюристів і власного оркестру. За всю історію колектив побував в більш ніж 200 турне, 9 раз об’їздив 5 континентів, 88 країн, провів біля 9200 концертів. Виступи ансамблю були признані кращим шоу на Бродвеї, в Австралії його називали восьми чудом світу. На самій відповідальній сцені в Ла Скала після концерту завіса піднімалась 14 раз!!! І цим вони побили рекорд Карузо. В Англії під час проведення чемпіонату світу по футболу трупа показала безпрецедентну конкуренцію цьому виду спорту, коли фанатами були заповнені концертні зали. Королева Англії, зачарована виступами особисто вручила золоту медаль Іліко Сухішвілі. В Індії, сцена зроблена під відкритим небом звалилася, і тоді добровільці із числа глядачів до кінця виступу на плечах тримали сцену. Такого плану згадок в історії ансамблю дуже багато.

За 63 роки Ансамбль багато разів виступав на самих відомих світових сценах

В Державному ансамблю народного танцю Грузії, як ні в якому другому ансамблі зливаються фольклорність і традиції в духовно втілене мистецтво.

Телефон для довідок: 52-15-00; 53-31-14

 

Коментарі вимкнені.