Директор Креатор-Буду та меценат Ігор ГУДА допоміг придбати і транспортувати новий пожежний автомобіль для тернопільських рятувальників

Директор будівельної кампанії Креатор Буд Ігор Гуда
Директор будівельної кампанії Креатор Буд Ігор Гуда

Завдяки співпраці влади та соціально відповідальних підприємців тернопільські рятувальники мають у своєму автопарку ще один спецавтомобіль – пожежну автодрабину, обладнану на шасі RENAULT Midliner M200. Раніше в автопарку Управління ДСНС України у Тернопільській області були дві автодрабини, які випущені ще в радянські часи на базі автомобілів ЗІЛ-131.

Сучасний автомобіль, вважають вогнеборці, врятує не одне людське життя. Начальник Управління ДСНС України у Тернопільській області полковник служби цивільного захисту Віктор Маслей зазначив, що характеристики авто, яке є більш досконалим технічно, значно перевищують можливості автодрабин старого взірця. І хоч цей автомобіль не новий – він технічно-справний та добре збережений, а на його спідометрі всього лише 47 тис. км – що для такої техніки зовсім небагато.

Ключі від автомобіля вручили рятувальникам днями в Тернополі. Як зазначив голова Тернопільської ОДА Степан Барна, обновку рятувальникам вдалось купити завдяки співпраці влади, директора Міжнародного центру з впровадження програм ЮНЕСКО у Тернопільській області Віталію Семенюку, Франко-Українській асоціації «Лорейн-Україна» та керівнику будівельної компанії «Креатор-Буд» Ігорю Гуді. Саме завдяки йому автомобіль вдалось пригнати в Україну, до того він служив французьким вогнеборцям.

За надану матеріальну допомогу в технічному обслуговуванні, страхуванні та транспортуванні автомобіля з Франції в Україну Ігорю Гуді подякували також рятувальники.

— Придбання цього автомобіля має стратегічне значення, адже він допоможе в майбутньому рятувати людські життя. Зараз можна бути спокійнішими і знати, що у разі потреби, пожежники зможуть дістатись завдяки автодрабині до складних місць і для цього є в них усе необхідне. Я мав приємність долучитись і допомогти транспортувати автомобіль в Україну. Вважаю, що соціально відповідальні підприємці повинні долучатись до таких важливих для нашого краю речей, а надто тоді, коли йдеться про порятунок життів, — зазначив Ігор Гуда.

Нагадаємо, минулого року з ініціативи Ігоря Гуди було закуплено діагностичне обладнання для онкодиспансеру, де лікуються хворі зі всієї Тернопільщини. Тоді компанія “Креатор-Буд” на закупівлю обладнання виділила мільйон гривень.

unnamed

Коментарі вимкнені.