Хоптян хоче дешевих булочок

Заступник голови ОДА Василь Гецько провів зустріч з директором ПП «Бекерай» Сергієм Онищуком та головою Кременецької райдержадміністрації Ігорем Михальчуком. Йшла мова про виконання протоколу наради при голові облдержадміністрації з керівниками контролюючих органів, керівниками підприємств хлібопечення та виробниками борошна.

На зустрічі сторони домовились про зниження цін на хлібобулочні вироби.

Дана продукція за зниженими цінами уже поступила в торговельні мережі Кременецького району. Надалі підприємство планує завозити свою продукцію за зниженими цінами у м.Тернопіль та інші райони області.

На зустрічі заступник голови облдержадміністрації Василь Гецько звернув увагу на те, що в області діє розпорядження голови облдержадміністрації «Про граничні торговельні надбавки на окремі продовольчі товари», згідно з яким торговельна надбавка в підприємствах торгівлі на хліб і хлібобулочні вироби (крім хліба житньо-пшеничного, здобних, бубличних хлібобулочних виробів, сухарів панірувальних та сухариків) та хліб житньо-пшеничний не повинна перевищувати 10% у містах та селищах міського типу, 13% на хліб і хлібобулочні вироби (крім хліба житньо-пшеничного, здобних, бубличних хлібобулочних виробів, сухарів панірувальних та сухариків) та 10% на хліб житньо-пшеничний в селах.

-1 thoughts on “Хоптян хоче дешевих булочок

  • 16:35 | 22.02.2012 о 16:35
    Permalink

    почитал эту статью и еще раз обалдел. До каких пор нас будут обманывать.Все пиарятся, проявляют лже заботу о людя. Вроде статья путевая, администрация старается для людей, чтоб был дешовый хлеб-вроде все правильно. Но есть НО. Благими намерениями вымощена дорога в ад-знают все.
    Обьясняю: Губернатор дает указание не поднимать цены на хлеб. При этом цены на газ ростут несколько раз на год, также ростут цены на эл. энергию, топливо.
    Что остается делать предпринимателю, если он хочет работать на рынке:
    1. Предприниматели давно отошли от ГОСТа, теперь хлеб весит намного меньше , чем раньше.
    2. Дорогостоящие дрожжи заменяются на химические добавки, хлеб в печи ростет на глазах.
    3. Мука (ее трудно назвать мукой) неизвестного происхождения. Хорошие хозяйки давно удивляются почемуто вареники не такие, тесто как сопли.
    4. Засохший хлеб перемеливают и обратно в хлеб, допускают современные технологи.
    и.т.д.
    В итоге ,таким образом цена хлеба удешевляется и всем хорошо, кроме наших желудков.
    К сведению: на сегодняшний день, с учетом выплаты всех налогов и расходов средняя цена на булку хлеба (сделанного по ГОСТУ) приблизительно 1.5 доллара.
    хотите верте хотите нет но оно так. давайте обсудим.
    Хлебопек с 30 летним стажем.

Коментарі вимкнені.