«Сльози і сміх Чарльза Діккенса» в Тернополі

У відділі міського абонементу функціонує книжкова виставка «Сльози і сміх Чарльза Діккенса», присвячена 200-річчю (1812-1870) від дня народження Чарльза Діккенса — одного з найвидатніших письменників англійської та європейської літератури XIX ст.

Збірка «Начерки Боза» зробила письменника популярним, а його перший роман «Посмертні записки Піквікського клубу» — знаменитим. Потім з’явився роман «Пригоди Олівера Твіста».

Також письменник створює цикл різдвяних оповідань, до яких належить: «Різдвяна пісня в прозі», що здобула гучну славу в Англії.

Справжньою віхою на творчому шляху став роман «Домбі і син».

До найкращих творів письменника належать романи, написані ним у середині XIX ст: «Холодний дім», «Тяжкі часи», «Маленька Дорріт».

Досить повно представлені твори Чарльза Діккенса у фонді Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки. Це зібрання творів в 30-ти томах, 1958 р. видання, а також зібрання творів в 10-ти томах і окремі видання творів.

Його талантом захоплюються все нові і нові покоління читачів, підтверджуючи відому істину про те, що генії живуть вічно.

Коментарі вимкнені.