Ще одна точка зору про Майдан

Вже місяць Україна живе Майданом. “Погляд” підтримує його з перших днів, переживає за все, що там відбувається. Тому просимо, шановні земляки, будьмо ще пильнішими, ще мудрішими та уважнішими.

На електронну адресу нашого видання прийшов лист від Андрія Чоботаренка про провокації вчинені радикальними силами. Пропонуємо текст без змін.

Точка зору – гірка, але правда.

Україна дізналася іншу правду. Відео – продемонстроване минулої п’ятниці у Верховній раді показує багатьом до цього невідому сторону конфлікту між мітингувальниками Євромайдану та правоохоронцями.

Виявляється, що окрім мирного мітингу, інформація про який переросла вже у пропаганду, ще відбувались провокації і заклики до повалення конституційного ладу.
І як би не ставилися опозиційні народні депутати до перебігу подій, слідство не має права не досліджувати такі провокаціі і все те, що сьогодні вже відомо про початок Євромайдану.

Шкода, що не всі телеканали готові були показувати відео, на якому видно молодиків, котрі не просто провокують працівників міліції, а завдають їм жорсткі удари палицями, ланцюгами, розпилюють сльозогінний газ та кидають вибухівку.

У таких історіях не повинно бути однобокості. І ЗМІ, які претендують на  об‘єктивність, не мають права не демонструвати другу точку зору – хоча б тому, що її активно воліють приховати деякі націоналістично налаштовані так звані очільники Євромайдану.

До всього, мене особисто вразив виступ священика, який закликає до атентату. І хоча йдеться про події дворічної давнини, продемонcтрувати цей запис на всю Україну було більш, аніж доречним. З таких закликів починається те, чого боїться весь цивілізований світ…

Слова атенат, до якого закликає церковник, означає «вбивство».
Як може духовна особа, котра по суті своїй має «сіяти в серцях людей мир та спокій» , відкрито та публічно закликати до небогоугодної справи? Невже в нашій державі існують паростки релігійного екстремізму?

І чи зрозуміє паства будь-якої церковної громади такі заклики? Тим більше на Тернопіллі, де розташовані два найбільших в Україні духовних центри…?

І тут пригадується відомий вислів про те, що революцію задумують романтики, роблять її фанатики, а користаються негідники. У випадку з Україною, негідники, здається, вже почали свою чорну справу…

Коментарі вимкнені.