На фестивалі «Файне Місто» зберуть гроші для потреб батальйону «Тернопіль»

 Частину коштів, яку отримають від проведення фестивалю «Файне Місто», передадуть на потреби батальйону «Тернопіль». Таким чином було вирішено допомогти нашим воякам і підтримати їх не словами, а діями.

 –          Ми зустрілися з командиром батальйону “Тернопіль”, де були представлені нам першочергові потреби батальйону. На сьогоднішній день основною проблемою підрозділу є катастрофічна нестача бронежилетів. Закупівля одного такого бронежилета обходиться приблизно у 4000 грн. Відповідно, нами прийняте рішення, що частина грошей, зібраних від проведення фестивалю, буде передана нашим військовим, – прокоментував один із організаторів фестивалю Володимир Пасяка.

Також перед сценами поруч з волонтером фестивалю буде встановлено спеціальні бокси для збору пожертв. Всі зібрані кошти будуть витрачені безпосередньо на потреби  батальйону.

Кожен в нашій державі виконує свою функцію: одні воюють заради України, інші творять заради України. Фестивалем, ми разом з вами творимо велику справу, зарадити тих, хто захищає нашу Вітчизну, – каже Володимир Пасяка. 

Коментарі вимкнені.