Діти розказали тернопільським правоохоронцям про толерантність

 Незвичні уроки до Дня української міліції провели вчителі разом з правоохоронцями у гімназії імені Івана Франка в місті Тернополі.
У навчальний заклад школярі запросили керівника служби профілактики правопорушень обласного управління внутрішніх справ Руслана Балика. Діти слухали розповідь про роботу дільничних, про випадки з їхньої практики, про те, які відмінності між нашими інспекторами і шерифами європейських держав. Зустріч продовжилася жвавим діалогом. Дітей цікавило усе: як стати дільничним, де потрібно здобувати освіту, яка зарплату в українських шерифів, яку роботу вони виконують.
А своє бачення, яким повинен бути міліціонер, що найближче до людей, школярі виклали у письмових творах. Одна з учениць написала: «Дільничний повинен бути толерантним, комунікабельним, привітним. Особисті симпатії та антипатії не повинні впливати на виконання його службових обов’язків. Дрібниць для нього взагалі не повинно існувати – все має бути важливим». Йшлося у творчих роботах і про те, якими мають бути умови праці українських шерифів, школярі висловлювали пропозиції щодо роботи людей у погонах, а один із десятикласників так перейнявся зустріччю, що в своєму короткому творі висловив бажання в майбутньому стати дільничним інспектором.
    Такі зустрічі міліціонери планують провести в усіх навчальних закладах області. Школярів, які напишуть найкращі твори, правоохоронці відзначать грамотами.

Коментарі вимкнені.