Маленькому Володі збирають гроші на лікування у Китаї

У Володі Балагутрак – гідроцефальний синдром, початок розвитку ДЦП, наслідки важкого гіпоксично-ішемічного ураження у вигляді атрофії, кістозної дегенерації головного мозку без ознак внутрішньочерепної гіпертензії. Єдиний вихід – лікуватись у Китаї, що потребує великих затрат. Гроші на лікування хлопчика почали збирати у соціальних мережах, мати сподівається поставити сина на ноги.

При народженні – деформували голову

Вагітність у Тетяни Балагутрак протікала без ускладнень. Пологи почалися на 40-му тижні вагітності. Поступила в Бурштинське пологове відділення 8 серпня 2008 року. Народити не могла через клінічно вузький таз, що лікарі не визначили заздалегідь. Почали стимулювати пологи аж 10 серпня, а в обід «кесерили». Тоді дитину забрали під ковпак. 11 серпня викликали реанімаційну машину з Івано-Франківська (оскільки в хлопчика за ніч 2 рази була зупинка серця). Коли в реанімаційному відділені оглядали дитину, батьки жахнулися – голова хлопчика була деформована. Лікар-реаніматор сказав, що це через родову травму, було невчасно прооперовано. Діагноз: гіпоксично-ішемічна енцефалопатія тяжкого ступеня; набряк головного мозку; судомний синдром. На штучній вентиляції легень дитина пробула в реанімаційному відділені 2 тижні, а потім була переведена у відділ патології новонароджених при Івано-Франківській дитячій лікарні, де лікувалася ще 2 тижні.
У чотири місяці Володю повезли на консультацію у Київ , де підтвердили гідроцефальний синдром, початок розвитку ДЦП.  Зробили МРТ, були в державному інституті нейрохірургії ім.акад.А.П.Ромоданова АМН України, де консультував засновник і генеральний директор клініки, кандидат медичних наук, член асоціації нецрохірургів Великобританії, лікар-нейрохірург, ортопед Курілець Ігор Петрович. Діагноз: наслідки важкого гіпоксично-ішемічного ураження у вигляді атрофії, кістозної дегенерації головного мозку без ознак внутрішньочерепної гіпертензії. Нейрохірургічного втручання не потребує.
– Неодноразово проходили лікування і реабілітацію в Івано-Франківській ОДКЛ, каже мати Володі, – були в Заліщицькому дитячому санаторії, де лікують дітей з ДЦП. Через епісиндром лікарі бояться призначати інтенсивну терапію, щоб ще більше не підсилити судоми.
Батьки не хочуть втрачати шанс

Мати дитини розповіла, що лише китайські лікарі беруться лікувати таких діток.
Відправивши електронною поштою виписки перекладачу в клініку №2 при Хейлунцзянському університеті китайської медицини в м. Харбин, батьки отримали відповідь: клініка готова прийняти Володю на лікування позачергово. Попередній рахунок не надають, оскільки гроші наперед переводити не потрібно.

 

– Кожного дня після процедур потрібно оплачувати лікування і тоді видаються квитанції про оплату, – кажуть батьки, –  Житло також потрібно знімати самому, оскільки клініка там, як у нас денний стаціонар. І ще потрібні послуги перекладача, оскільки ніхто з китайських лікарів навіть російської не розуміє. Можуть прислати виклик на лікування, але тільки тоді, коли вся сума буде зібрана і ми точно визначимося з датою приїзду в клініку.

 

В цій клініці добре обладнаний реабілітаційний центр. Лікування проводить завідуючий відділенням відновлювальної медицини, доктор медичних наук, професор кафедри реабілітаційної медицини, лікар-невролог – лікар Тан. Більш детально про клініку можна подивитися тут http://hrb-medic.ru/index/rehabilitation/0-28.
Лікування складає: акупунктура (голковколювання по точках), масаж, ЛФК, окремо заняття з руками і ногами або з якоюсь важкою частиною тіла, заняття з дрібною моторикою, парафінова терапія, заняття на різних терапевтичних тренажерах, фітотерапія – лікування ліками рослинного походження, можливо ліки внутрівенно або у вигляді обколювань по точках (Гангліозід Ganglioside Gm1), можливо щось з фізіотерапії і інші процедури, дивлячись що призначить лікар, оглянувши дитину.
Зараз дитині 3 роки і 3 місяці. Хлопчик не сидить, не ходить, не говорить, не цікавиться іграшками… Високий тонус м’язів, спастика у руках і ногах.

– Китайські лікарі обіцяють нам покращення стану… Знаємо, що перед нами ще нелегкий реабілітаційний шлях і, можливо, не відразу будуть великі позитивні результати, та це єдиний шанс і ми не маємо права його втратити, – кажуть батьки, – Дуже надіємося, що Бог нам допоможе, щоб ми поставили Володю на ножки.
Подаруймо дитині справжнє дитинство та краще майбутнє.

 

Реквізити

Реквізити для перерахування допомоги.
Назва банку: Приватбанк
Номер рахунку: 29244825509100
МФО: 305299
ЄДРПОУ: 14360570
Отримувач: Балагутрак Тетяна Михайлівна
Призначення платежу: допомога на лікування сина
поповнення карточки №4405885019601464

Номер телефону мами 0971301633 – Тетяна Михайлівна

Реквізити для поповнення рахунку в доларах
BENEFICIARY Balahutrak Tetiana
ACCOUNT 4405 8850 1960 1456
BANK OF BENEFICIARY PrivatbankDnipropetrovs’k, Ukraine Nabereznaya pobedy 50
SWIFT CODE PBANUA2XIFF
INTERMEDIARY BANK JP Morgan CHASE BANK New York, USA
SWIFT CODE CHASUS33
CORRESPONDENT ACCOUNT 001 100 0080

Поштові перекази:
77112, Івано-Франківська обл.,
Галицький р-н,
м. Бурштин,
вул. В.Стефаника, 15, кв.15
Балагутрак Тетяна Михайлівна

-1 thoughts on “Маленькому Володі збирають гроші на лікування у Китаї

Коментарі вимкнені.