У Скалі-Подільській подарунки отримали понад сотню дітей різних конфесій

Цьогоріч Святий Миколай розпочав свій візит із запрошення до самих найменших жителів Скали-Подільської – вихованців дитячого садочку у військовому містечку, де разом з своїми помічниками – ангеликами зміг подарувати дітям чудове свято. Урочистості розпочалися із привітального слова місцевого пароха УГКЦ отця Василя Германюка, який по завершенні уділив всім малятам та вихователям своє священиче благословення.

Далі Святий Миколай вирушив до с. Лосяч, де його з нетерпінням у церкві чекали діти, які протягом цілого року слухалися батьків, вчителів і своєю зразковою поведінкою заслужили солодкі подарунки.
А в Скалі-Подільській у неділю зранку майже ніхто не залишився вдома, адже всі поспішали до храму, який у цей день був ущент переповнений вірними. Після Божественної Літургії прихожани мали чудову нагоду побачити театралізоване дійство. Усі готувалися до зустрічі з Миколаєм, вчили вірші та пісні до Святого і просто дарували йому свої посмішки. Найцікавішим було те, що за рахунок жертводавців більше як 120 дітей не враховуючи їх належності до певної конфесії змогли отримати солодкі подарунки. А щоб зробити дитині справжню казку і зміцнити віру у Святого, батьки запрошували його до своєї оселі де Миколай з ангеликами зміг більше часу поспілкуватися з малечею та вручити приємні подаруночки.
Продовжилося святкування благодійним відвідуванням Скала-Подільського психоневрологічного будинку-інтернату. Святкова вистава та спів пісень подарували всім присутнім, як хворим, так і медпрацівникам багато радості. Святий Миколай вразив жителів будинку-інтернату своєю ласкою та милосердям, адже вони потребують особливої уваги. Своїм привітальним словом зігрів серця всіх присутніх і о. Василь Германюк, який благословив та підбадьорив працівників даруючи їм образочки Св. Миколая.
І на завершення усіх урочистостей, в честь свята, Миколай разом з ангеликами пройшлися селищем роздаючи всім тим, хто зустрічався на дорозі пам’ятні образочки.
Олеся МОСКАВЛЮК

Коментарі вимкнені.