Змагання з волейболу — біля найбільшого в Україні рівнинного водоспаду на Тернопільщіні

Міжобласний турнір із волейболу на перехідний кубок “Урочище Червоне” пройде на Тернопіллі 30-31 липня.

Учасниками змагань стануть 15 команд із Тернопільської, Львівської, Волинської, Івано-Франківської, Хмельницької та Чернівецької областей. Турнір проводять четвертий рік поспіль за участю професійних та аматорських клубів. Тернопільщину на цих змаганнях представлятимуть команди Чортківського, Борщівського та Заліщицького районів. Організаторами є відділ молоді та спорту Заліщицької райадміністрації, КП “Заліщицьке туристичне бюро” та Заліщицька райрада.

– У 2010 році я брав участь у цьому турнірі в складі збірної Тернопільської області, – каже один із учасників минулорічної гри волейбольного турніру, студент першого курсу факультету фізичної культури та спорту педуніверситету Йосип Флентей. – Змагання були насиченими, команди – добре підготовленими.

До речі, після закінчення гри та оголошення результатів пройдуть конкурси, ігри, караоке та святковий концерт на малій сцені дитячого табору “Ромашка”.

– Мені надзвичайно приємно бути одним із організаторів турніру та заохочувати нашу молодь до заняття спортом, зокрема волейболом, – підсумовує директор Заліщицького туристичного бюро Віктор Кучер. – Учасники та гості зможуть активно відпочити та ознайомитися з історико-культурною спадщиною Заліщанщини.

Нагадаємо, в урочищі Червоне розташовані мальовничі руїни палацу Понінських і найбільший в Україні рівнинний водоспад заввишки 16 м.

Надія ОГОРОДНИК,20minut.ua

Коментарі вимкнені.