Переселенціям на Тернопільщині дадуть гроші

Громадянам, які переселяються з Криму, Луганської та Донецької областей, призначатимуть щомісячну допомогу для покриття витрат на проживання. Кошти виплачуватимуть з дня звернення по місяць зняття з обліку, але не більше, ніж 6 місяців.

Про це повідомив заступник директора департаменту соціального захисту населення ОДА Володимир Івахов під час апаратної наради, яку 13 жовтня провів перший заступник голови Тернопільської облдержадміністрації Іван Крисак.

«Розмір допомоги для працездатних осіб становить 442 гривні, для непрацездатних (діти, інваліди, пенсіонери) – 884, – зазначив він. – Працездатні, але не працевлаштовані громадяни, отримуватимуть кошти у встановленому розмірі лише протягом 2 місяців. Якщо працездатна особа впродовж двох місяців не працевлаштується, розмір допомоги для неї на наступні два місяці зменшується на 50 відсотків, а наступний період – припиняється».

Щоб отримати грошову допомогу, представник сім’ї повинен звернутись до органу соціального захисту населення з відповідною заявою та представити паспорт громадянина України або інший документ, що посвідчує особу, а також довідки усіх членів сім’ї  про перебування на обліку переселених осіб. Загальна сума допомоги на сім’ю не може перевищувати 2 400 гривень. Виплата грошової допомоги здійснюється шляхом перерахування на банківський рахунок».

Коментарі вимкнені.