Щоб тернополян не хвилювалися про новорічну подорож

З 12 листопада стартував попередній продаж квитків на найпопулярніші напрямки: Львів, Івано-Франківськ, Ужгород, а також на південний напрямок та за кордон. Продаж квитків, згідно з правилами Укрзалізниці, відкривається за 45 діб до дати відправлення потягу.

“Щоб не хвилюватися про новорічну подорож, купуйте квитки на потяг заздалегідь через Інтернет, – каже керівник напрямку “Електронні квитки” Христина Кармазіна. – Сьогодні в Україні кожен третій електронний квиток на потяг продається через Банк. Ми не тільки надаємо можливість придбати квиток, але і консультуємо клієнтів та забезпечуємо підтримку від моменту бронювання місця до посадки у вагон”.

Сьогодні в банку купити електронні квитки на будь-які залізничні напрямки можна за пару хвилин через Інтернет-банк Приват24, мобільний платіжний додаток, термінал самообслуговування і в будь-якому відділенні банку . Також у банку працює цілодобовий сервіс продажу проїзних документів за коротким мобільним номером 3700. Крім залізничних, через ПриватБанк, можна швидко і зручно купити квитки на автобус і літак в будь-якому напрямку по Україні та за кордон.

 

Коментарі вимкнені.